Пологівець Шамрай відправився в зону АТО Есть фото

9 Липня в 17:30  0  1725

Знай нашихПологівець Шамрай відправився в зону АТО

Шанувальники нашого талановитого баяніста-земляка можуть пишатися - на схід України Сергій поїхав не у якості військового (зараз ця професія хоча й і у пошані, однак надзвичайно небезпечна), а у якості музиканта.

 

Гурту B&B Project Сергію Шамраю і прекрасній бандуристці Тетяні Мазур запропонували взяти участь у цікавому благодійному заході.


- Нам запропонували взяти участь в благодійному фестивалі «З країни в Україну» і ми відразу погодились. Вчора ми були в Лисичанську, зараз в Сєвєродонецьку, а завтра в Старобільськ їдемо. Спочатку було страшнувато, але потім ми побачили, як сильно люди цього чекали, з якою насолодою вони слухають українську музику. Я скажу так: Схід - це УКРАЇНА! Тут проживають справжні патроти! – з гордістю розповів про поїздку Сергій.

 

Таня і Сергій відвідали зону АТО та зіграли для наших солдатів під відкритим небом. Дивовижні враження отримали не тільки самі військові, алей наші музиканти, для яких виступ для такої аудиторії – кращий за всі концерти в шикарних палацах.

 

«Наші військові - найвдячніша аудиторія! Дякуємо вам за те, що нас бережете!», - емоційно описали свою поїздку гурт B&B Project.

 


Фото з архіву Сергія Шамрая

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)