Діти пільгових категорій мають змогу відпочити за бюджетні кошти

19 Червня в 10:46  0  870

На районіДіти пільгових категорій мають  змогу відпочити за бюджетні кошти

На сьогоднішній день у Пологівському районі проживає 1 205 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Зрозуміло, що батькам цих дітей (а у декого їх взагалі немає), не по силам зібрати кошти і відправити свою доньку чи сина до табору. Діти пільгових категорій мають змогу відпочити за бюджетні кошти.

 

Хто може?


Серед пільговиків: діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки - це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортивні команди, а також діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

 

Фінансує не тільки область


Для фінансового забезпечення оздоровчої кампанії 2017 року на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій виділено з місцевого бюджету 377 000 грн. Дані кошти будуть використані на організацію гарячого харчування у таборах відпочинку з денним перебуванням – 100 000 грн., на придбання путівок за кошти районного бюджету у розмірі – 145 000 грн., на перевезення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку та в зворотному напрямку - 30 000 грн. Відповідно до розподілу вільного залишку сільськими радами виділені кошти на придбання путівок у розмірі 102 000 грн. згідно Програм з оздоровлення та відпочинку дітей.


Слід зазначити, що пільгова категорія дітей буде відпочивати в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» та Міжнародному дитячому центрі «Артек» за рахунок коштів державного бюджету. За рахунок коштів обласного бюджету будуть надаватися путівки до м. Приморськ та м. Бердянськ. З рахунок коштів місцевого бюджету у м. Бердянськ.


Діти, які за медичними показаннями потребують санаторно-курортного лікування, оздоровлюються у закладах санаторного типу м. Запоріжжя, м. Бердянськ, м. Мелітополь, смт. Молочанськ.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)