Відеоролик учнів “Кінськороздорівського НВК” визнано найкращим

3 Січня в 11:59  0  1318

На районіВідеоролик учнів “Кінськороздорівського НВК” визнано найкращим

Запорізький обласний центр зайнятості та Департамент освіти і науки Запорізької ОДА організував загальнообласний конкурс відеороликів «Моя громада-моє майбутнє» серед учнів 9-11 класів.


Конкурс тривав два місяці серед учнів об’єднаних територіальних громад області. До обласного туру надійшло 43 відеоролики – переможців районних конкурсів. В різних номінаціях були визначені десять кращих робіт. Підведення підсумків обласного туру конкурсу пройшло 16 грудня 2019.


Кращим у номінації «Актуальність та реальність розвитку громади» став відеоролик «За нами майбуття, за нами сила!». Його створили учні Кінськороздорівського НВК Воскресенської ОТГ - Анжела Садова і Артемій Паш.

 

Їх відеоролик містить візитівку громади, місцеві особливості, бачення перспектив розвитку громади та пропозиції щодо покращення життя в громаді.
Переможців нагородили грамотами служби зайнятості Запорізької області і Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та цінними подарунками.

 

 Участь у проекті - гарна можливість замислитися над своїм майбутнім в Запорізькій області, над розвитком рідних територій.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

23
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)