Нові чи старі очільники відділів Пологівської ОТГ

9 Січня в 07:57  0  2369

Події містаНові чи старі очільники відділів Пологівської ОТГ

У перші робочі дні нового року у Пологівській ОТГ офіційно призначили новообраних начальників 16 відділів. Трудовий штат працівників Пологівської ОТГ сформований за результатами конкурсного відбору.

 

Конкурсний відбір кандидатів на посаду начальників відділів Пологівської ОТГ тривав більше місяці. Спочатку конкурсанти подавали документи, декларації, отримували завдання. За результатами письмового іспиту кандидати на посади допускалися до другого туру, проходили співбесіди з урахуванням специфіки роботи обраного кандидатом відділу.

 

За результатами конкурсу компетентна комісія приймала рішення рекомендувати міському голові призначити ту чи іншу особу на посаду.

 

Багато кандидатів за результатами конкурсу отримали високі бали. Декількох осіб, що не пройшли конкурс, але отримали високі бали, включили до кадрового резерву. У разі наявності вакансій їх буде зараховано до штату вже без конкурсу.

 

Серед заявлених кандидатів були як спеціалісти, так і безробітні, освітяни та працівники пологівських підприємств. При цьому на деякі посади було заявлено по чотири кандидати. Це відділ освіти, культури, посада фінансового управління. Пов'язано це зі скорочення штату Пологівської РДА.

 

Розпорядженням міського голови першими ластівками, що пройшли конкурсний відбір та призначені на керівні посади, стали двоє пологівців: Сергій Бандурка - начальник відділу освіти, молоді та спорту Пологівської міської ради, колишній директор Новофедорівської школи, та Марина Діденко - начальник відділу культури й туризму, раніше очолювала відділ культури й туризму Пологівської РДА.

 

Начальники відділів, що функціонували у міській раді, практично не змінилися.

 

Центр надання адміністративних послуг очолила Марина Дідович.

 

Відділ фінансів - Олександр Котенко. Він його і очолював.

 

Відділ бухгалтерського обліку - Юлія Сало. Вона його і очолювала.

 

Відділ економічного розвитку - Анна Волковинська, колишній начальник відділу реєстрації.

 

Відділ енергоменеджменту - Наталя Копил. Вона його і очолювала.

 

Відділ комунального майна - Ольга Марусенко.Вона його і очолювала.

 

Відділ житлово-комунального господарства - Юрій Ващук, колишній спеціаліст цього відділу.

 

Відділ архітектури і капітального містобудування - Юрій Баленко, головний архітектор міста.

 

Начальник відділу земельних відносин - Олена Турейська. Вона його і очолювала.

 

Більшість керівних посад посіли спеціалісти, які вже працювали у міській раді, додались і нові:

 

Начальником юридичного відділу з правового забезпечення призначена Юлія Кулик. До цього працювала начальником юридичного відділу Пологівської РДА.

 

Начальником відділу соціального захисту та охорони здоров'я стала Світлана Кириченко, колишній перший заступник начальника Пологівського пенсійного фонду.

 

Начальник відділу з організаційної роботи та громадянського суспільства - Ольга Дмитренко. Працювала у виконавчому апараті Пологівської районної ради..

 

Загалом трудовий штат міської ради збільшився більше ніж удвічі. Це пов'язано з передачею до громади всіх об'єктів соціально-культурної сфери і виконанням більшості повноважень РДА на території ОТГ. На утримання апарату з бюджету буде витрачатися 12 відсотків від загальних доходів.

 

В цілому сформувався професійний трудовий штат для ефективної роботи на території Пологівської ОТГ. Головною проблемою на сьогодні є забезпечення всіх працівників апарату робочими місцями.

 

Будівля міської ради має обмежену площу. Це питання буде вирішено впродовж найближчих місяців, зазначає голова ОТГ Юрій Коноваленко.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
38
Сміх
36
Жах
120
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)