Віддайте мій мобільний: просять клієнти зачиненого сервісного центру

12 Червня в 13:58  0  1934

Події містаВіддайте мій мобільний: просять клієнти зачиненого сервісного центру

В наш час не рідко можна натрапити на недобросовісних працівників, які нехтують бажанням замовника та виконують свою роботу неякісно. Сфера обслуговування цьому не виключення. У інтернет-спільнотах пологівці нарікають на роботу одного сервісного центру в міста. Певний час відділ ремонту мобільних, комп'ютерів, планшетів, моніторів та фотоапаратів не працює, на номери телефонів вказаних на зачинених дверях ніхто не відповідає, коментують невдоволені клієнти.


Ці ж самі люди дописують негативні відгуки про роботу майстра центру. Критикують за неякісне виконання роботи та обслуговування, невідповідності у роботі графіку, звинувачують навіть в обмані та вимагають повернути техніку яку здали колись в ремонт.

 

Ось кілька коментарів однієї із спільнот, якими характеризують підприємця замовники послуг:

 

 

 

Журналісти Газети зв'язались телефоном з підприємцем, аби розібратися в ситуації. Віктор Прудіус - власник сервісного центру “Vip - service” спростовує звинувачення клієнтів на свою адресу, претензії щодо боргів називає наклепом.

 

“У місті працюю вже чотири роки, не виключаю, що могли бути і невдоволені клієнти, ситуації бувають різні. Але, я нікуди з міста не подівся, продовжую працювати і далі, тому все можна вирішити. Моя відсутність на робочому місті пов'язана зі зміною місця оренди сервісного центру. Орендувати на тому місці не маю змоги, але в нове приміщення ще не в'їхав. Якщо клієнти мають якісь претензії до мене, можуть звернутися за телефонами, вказаними на вивісці. В разі недозвону пишіть мені у вайбер чи вацап. Обіцяю відреагувати.

 

Стосовно невдоволених клієнтів: серед таких була одна жінка з якою мав конфлікт. Вважаю, що вона могла зводити наклеп на мене. Грошові питання з клієнтами, зазвичай, вирішую першочергово. Фінансових заборгованостей перед клієнтами на сьогодні не маю. Претензій з боку замовників щодо пошкоджень мобільної техніки, теж ні від кого не надходило. Це все брехня, нічим не підтверджена.
Зараз продовжую свою діяльність, ремонти техніки здійснюю вдома, замовники звертаються до мене за телефоном.

 

Маю на меті викласти у загальнодоступну спільноту у Вайбер свій номер із пропозицією звертатися особисто до мене задля вирішення проблемних питань. Але варто ставитися з розумінням до того, що можу бути зайнятий і спробувати передзвонити пізніше.

 

На сьогоднішній день у клієнтів переді мною є також зобов'язання. Скільки таких, що просто не забирають відремонтовану техніку і вона залишається у мене не один місяць, бо не можу додзвонитися за вказаними номерами. Не відкидаю того факту, що хтось міг прийти і мене не застати на робочому місці, бо виїжджаю ще й за адресами замовників".

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
18
Сміх
17
Жах
67
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)