В Єкатеринбурзі офіційно оголосили епідемію ВІЛ. Що в Пологах?

4 Листопада в 08:48  0  662

Здоров'яВ Єкатеринбурзі офіційно оголосили  епідемію ВІЛ. Що в Пологах?

У російському місті Єкатеринбург офіційно оголосили про епідемію ВІЛ. Як зазначила перший заступник мера міста Тетяна Савінова, ВІЛ хворіє кожен 50-й мешканець міста, адже в Єкатеринбурзі зареєстровано 26 693 випадків ВІЛ-інфекції. «Втім, це лише ті випадки, які офіційно відомі, - реальна захворюваність вища», - пояснила чиновник. При цьому мер Єкатеринбургу Євген Ройзман заявив, що така ситуація є загальнодержавною. Після цього в Єкатеринбурзі почалася паніка, люди масово перевіряються у пунктах експрес-тестування на вірус.

 

Так, у сусідів не дуже. Як у нас? За повідомленням глави підрозділу з управління грантами Глобального фонду Марка Едінгтона, Україні надали понад 500 млн. доларів на боротьбу з ВІЛ / СНІДом. Він також зазначив, що Україна є одним із лідерів у світі з огляду на адекватність реагування на захворюваність на ВІЛ / СНІД і на туберкульоз. Відповідно, ситуацію в Україні контролюють.


Як повідомляють у Пологівській ЦРЛ, сьогодні на обліку стоїть 47 осіб, в яких є підтверджений діагноз ВІЛ. Загалом, вік хворих - до 40 років, однак є й люди старшого віку. І, якщо раніше серед шляхів зараження переважав паренеальний (через кров, насамперед через спільні шприці та голки при внутрішньовенному введенні наркотичних речовин та забруднений кров’ю, нестерильний медичний інструмент), нині наперед виходить статевий шлях зараження небезпечним вірусом.


Окрім цього, в районі на обліку значаться три дитини, в однієї статус ВІЛ вже офіційно підтверджений.


У Пологівському районі, як і в Запорізькій області, випадки ВІЛ мають тенденцію до зростання. «Проте підстав для паніки немає, є підстави пройти обстеження», - зазначають медики. Так, у Пологівській ЦРЛ у кабінеті № 206 можна пройти швидкий тест на ВІЛ. Аналіз абсолютно анонімний та швидкий. Через 5-10 хвилин ви вже будете знати результат. При чому це абсолютно безплатно. Пологівцям варто потурбуватися про своє здоров’я та протестуватися на ВІЛ!

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)