Школярі СРШ № 2 обрали Президента школи, або чим державні вибори відрізняються від шкільних Есть фото

19 Травня в 11:59  0  844

ОсвітаШколярі СРШ № 2 обрали Президента  школи, або чим державні вибори відрізняються від шкільних

Минулої суботи, 13 травня, у Пологівській СРШ №2 пройшли вибори Президента школи. На початку квітня відбувся старт передвиборчих кампаній. Кандидати виступили зі своїми передвиборчими програмами на загальношкільних зборах, де озвучували свої ідеї, плани, спілкувалися з учнями і відповідали на запитання. Згідно з вимогами, кандидатом на посаду Президента школи може стати будь-який учень школи зі старших класів, який відповідає певним критеріям: добре вчиться, дотримується активного способу життя, володіє лідерськими якостями в класному (шкільному) колективі, здатний захищати і відстоювати інтереси інших учнів.

 

Свої кандидатури на вибори подали три активістки школи: Ксенія Сторчак, Катерина Четверікова та Анастасія Солодка. Програми потенційних президентів були опубліковані на шкільному сайті і вивішені у холі школи. Кожен з учнів міг ознайомитися з ними і визначитись зі своїм вибором.


У суботу, 13 травня, вестибюль школи перетворився на справжній виборчий зал. Учні, які голосували, ставили власний підпис у бланку біля свого прізвища і відмічали бажаного президента у другому бланку. Бюлетені кидали до спеціального ящику.

 

Голосування проводилося на перервах, щоб голоси встигли підрахувати до кінця навчального дня.

 

 

 

 

Учнівське самоврядування дає змогу дітям розвиватися, практикуватися у входженні в соціальне середовище. У майбутньому кожному учневі доведеться обирати і депутатів, і президентів. Тому вибори у школі були максимально наближені до реальних, адже юні українці мають розуміти та вчитися обирати тих, хто покращуватиме їхнє життя. Попри те, що дівчатка, які балотувалися у президенти, мали популярність у нашій школі і багато друзів, було приємно бачити, як учні уважно вивчають передвиборчі програми кандидатів. А це означає, що вони вже зараз розуміють, що керувати повинні не товариші, а ті, хто дійсно цього заслуговує - ті, чиї ідеї викликають найбільший інтерес.


З кількістю у 107 голосів у виборах перемогла учениця 9-А класу Анастасія Солодка. Інавгурація буде проведена на урочистій лінійці, де Президент перейме посаду у попереднього обранця та принесе присягу.

 

 

На останок…


В школі все здається так просто: ми наївні, довірливі та відкриті. Для школярів вибори Президента школи – важлива та серйозна подія, яка допомагає влитися у доросле життя. Однак, на жаль, учнівські мрії та плани можуть легко розбитися об скелі гіркої реальності. Чим схожі вибори Президента школи та вибори Президента України? Ми, школярі, цього не дуже розуміємо, бо ще не обирали очільника своєї країни. Але дорослі говорять, що політика – брудна та нечесна справа. Фальсифікації, підкупи, перемога за будь-яку ціну. Якщо зменшити масштаб, то школа – це маленька країна. То ж чому у нас вибори проходять чесно, а кандидати та обрані Президенти відповідально відносяться до своє посади? Ви скажете: оце порівняли! Та чому ж ні? Адже процес той самий, тоді що різниться? Складно сказати, адже чужа душа – темрява, а доросле життя – тим паче. Там свої правила. Найголовніше: я бажаю всім завжди робити правильний та виважений вибір. Молодь Пологівщини сподівається, що з часом до влади в Україні прийдуть сьогоднішні президенти наших шкіл – чесна, відповідальна молодь, яка має нові неординарні ідеї та бажає процвітання рідної школи, міста та Батьківщини!

 

Євгенія КЛЮЄВА, учениця Пологівської СРШ № 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)