А вас не забули внести до списку виборців?

18 Квітня в 18:01  0  602

Новини ГуляйполяА вас не забули внести до списку виборців?

Вибори депутатів Гуляйпільської міськради та Гуляйпільського міського голови об’єднаних територіальних громад вже скоро. Тож гуляйпільцям варто подбати про те, щоб про них не забули та внесли до списків виборців.


До 19 квітня дільничні виборчі комісії повинні надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменні запрошення на участь в голосуванні на виборах.


Якщо таке запрошення ви не отримали, то потрібно подбати про те, щоб ваші дані були внесені до списків виборців та звернутись до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Реєстру та з’ясувати причину.


Це потрібно зробити до 24 квіття, аде не пізніше. Бо ж 25 та 26 квітня буде проходити формування та друк уточнених списків виборців.


Для виборців також працює зручний онлайн сервіс. На офіційному сайті ЦВК в посланні на офіційний веб-сайт «Державний реєстр виборців» https://www.drv.gov.ua є закладка «Особистий кабінет виборця». Необхідно зайти в нього, натиснути «реєстрація» та внести обов’язкову для заповнення інформацію. Через деякий час на вказану електронну адресу надійде відповідь. Якщо вона буде негативною, то необхідно звернутись до відділу ведення Реєстру виборців.


Відділ ведення Реєстру знаходиться за адресою: м. Гуляйполе, вул. Соборна, буд. 81, (приміщення райвійськкомату), каб. № 6. Телефон для довідок: (06145) 4-12-66.


Графік роботи:


- понеділок-четвер — з 8 до 17 год. (обідня перерва з 12 до 13 год.),

- п’ятниця — з 8 до 16 год. 45 хв. (обідня перерва з 12 до 13 год.).


При собі необхідно мати відповідні документи (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення.


*за інформацією gprda.gov.ua

 

 


Автор: Лілія БІЛА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)