ФОТОРЕПОРТАЖ: Поважайте і будьте вдячними! Есть фото

14 Вересня в 14:56  0  765

ФоторепортажФОТОРЕПОРТАЖ: Поважайте і будьте вдячними!

Тих, хто пережив лихоліття Другої світової війни поряд із нами стає все менше і менше.

В нашому місті залишилося всього 12 ветеранів. Це чоловіки віком за 90 років, які воювали, захищаючи нашу землю від загарбників. За віком і станом свого здоров’я старі солдати майже не виходять з своїх домівок. Саме по цій причині органи місцевої влади організували відвідування поважних пологівців на дому.

 

Напередодні 95-річного Ювілею району керівники держадміністрації, працівники Пологівського терцентру обслуговування населення та ветеранської організації привітали ветеранів із важливою датою.

 

Крім привітань і слів вдячності, ветеранам вручили великі продуктові набори, а спілка ветеранів кожному виділила грошову допомогу. Продукти на суму 8000 грн. були придбані в рамках районної програми “Назустріч людям”.

 

Старички, яких ми відвідали дуже різні. Хтось кріпиться і в свої 94 роки має щоденний норматив - пройти 10 разів навколо своєї хати, а комусь вже і розмовляти важко. Але всіх їх об’єднувало одне - чоловічій святий обов’язок захистити свою домівку від смертельної небезпеки. А зараз у них є ще одна спільна обставина у житті - самотність!

 

Дивлячись на цих старих чоловіків подумалося, що і сьогоднішні молоді і сильні ветерани війни колись так само будуть слабими фізично і самотніми. А втім не тільки вони, а й кожен з нас. Тому відношення до поважного віку, до їхніх здобутків - це приготування до наших з вами поважних літ!

 

При нагоді - спілкуйтеся із старими людьми, відвідуйте їх, багато вони від нас не чекають - поваги і вдячності!

Шануймося, пологівці!

 

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)