Через “НЕдекомунізацію” двома сільськими радами Куйбишевського району може зацікавитися поліція

4 Березня 2016 16:05  0  1356

Новини БільмакаЧерез  “НЕдекомунізацію” двома сільськими радами Куйбишевського району може зацікавитися поліція

Села Вершина та Сміле Куйбишевського району опинилися у “чорному” списку порушників Закону про декомунізацію. Тут не провели громадські слухання та не визначили нових варантів назв вулицям на заміну комуністичним.

 

Схоже, що депутати сільських рад просто не захотіли брати на себе відповідальність, а місцеве населення пасивно сприйняло процес перейменування, прокоментували у Куйбишевській райдержадміністрації.

 

Вже після закінчення законних термінів, сільські ради Вершини та Смілого надали свої пропозиції щодо перейменування. Їх автоматично передали на розгляд обласної комісії, за нею і буде остаточне рішення.

 

Серед найбільших порушників процесу декомунізації в області опинилися і Ботієвська, Маківська та Чкалівська сільські ради Приазовського району. Категорично відмовилися виконувати норми закону в Приморського районі – Коларівський, Партизанський сільський голови, органи місцевого самоврядування села Благовіщенка, Водяне, Заповітне, Новодніпровка, Іванівка Кам’янсько-Дніпровського району, про це йдеться на сайті Запорізької ОДА.

 

Як розповів журналістам інтернет-порталу rayonka.com директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, тепер порушників будуть перевіряти правоохоронці. У Приморському районі поліція вже займається цією ситуацією.

 

- Кількох голів сільських рад Приморського району поліція вже почала перевіряти. Порушники будуть давати пояснення за невиконання закону. За це їм може загрожувати адміністративне покарання, якщо такі дії були скоєні не зі злісних мотивів.

 

Наприклад, сільські ради з вагомих причин не встигли це зробити. Якщо ж, люди просто не захотіли та буде наявною пропаганда комунізму, саботаж, це вже може бути віднесено до карної відповідальності, - розповів Владислав Мороко.

 

Оцінку діям усіх порушників закону дадуть правоохоронці. Чи перевірятиме поліція Куйбишевський район поки невідомо.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)