Випускники з села Вербове відмовилися від випускного і вибрали Львів Есть фото

29 Серпня 2019 08:46  0  2538

Народна новинаВипускники з села Вербове відмовилися від випускного і вибрали Львів

Невпинно мчать роки. Здається, зовсім недавно матусі привели нас до школи, а сьогодні ми вже студенти – на порозі нового життя.

 

Попрощатися зі школою ми вирішили незвичайно. Спочатку це був похід з ночівлею, з шашликами, із зустріччю неймовірного світанку. А потім була неймовірна подорож до Львова . Це місто,котре закохує з першого погляду. Кожна із його вузеньких вуличок, вимощених бруківкою, наповнена шармом старовини, пахощами кави, романтичним настроєм та довершеністю архітектури. Львів є неповторним і незмінним, це культурна столиця України. Ми пройшлися по вузьких вулицях Старого міста, обійшли Площу Ринок, помріяли в одній із кав’ярень, подивилися на місто з гори Високий Замок. Загадковості міста Лева немає меж…

 

Ми ніскільки не жалкуємо, що замість випускного балу обрали цю поїздку. Хто його знає, як складеться у кожного з нас доля, але ця подорож запам’ятається на все життя.

 

Всім випускникам 2019 року ми бажаємо незабутніх студентських років та щасливого майбутнього! А нашим батькам та вчителям дякуємо за виховання, терпіння та витримку!

 

Випускники КУ »Вербівська ЗОШ I-IIIступенів»

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

34
Супер
0
Сміх
1
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)