Батьківщина починається в родині

22 Липня 2014 17:16  0  2313

Народна новинаБатьківщина починається в родині

Кожен із нас шукає відповіді на запитання: хто ми? які? звідки? Особливо в час, коли країну шматують на частини, коли не знаєш чи не розумієш, що є правдою, коли сусіди чи куми припиняють спілкуватися через різні політичні погляди, коли важко усвідомити, що знову, як і багато століть, поруч з тобою помирають люди за Батьківщину, коли "громадяни" України, забуваючи духовні традиції, народні звичаї, моральні засади предків "творять" свою історію.

 

Кажуть, скільки людей, стільки й думок. Але ці думки звідкись беруться. Нас виховують батьки, вчителі. Ми вчимося в школах за державними програмами, читаємо Шевченка, Сосюру й Симоненка. Тільки хтось стає Героєм України, а хтось - зрадником Батьківщини.

 

У час, коли жовто-блакитний стяг на будинку чи машині, вишиванка стали не просто річчю, а частиною власного життя і майбутнього держави, починаєш розуміти, що міцна країна починається з міцної родини.

 

Саме тому Кишка Михайло Вікторович та Катерина Віталіївна, жителі сіл Вербового та Павлівського, свідомі українці, розпочали сімейне життя шануючи українські народні традиції (12 липня). Вишивка на весільному вбранні буде оберегом їхньої сім'ї на довгі роки. Адже здавна вишиванки символізували здоров'я, красу, щасливу долю, родову пам'ять, порядність, чесність і любов. Чого і побажаємо молодому подружжю.

 


Прислал: Марина Харченко

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)