Пологівці готуються до Вербної неділі. ФОТОФАКТ Есть фото

20 Квітня в 11:31  0  1209

АсортіПологівці готуються до Вербної неділі. ФОТОФАКТ

Мій випадковий знайомий ріже гілочки верби, щоб у неділю понести їх до церкви. Раніше він жив у Кінських Роздорах і брал гілочки із своїх верб. А зараз, живучи у Пологах, заготовляє вербу на околиці міста, щоб, по його словах, не доставляти незручності сусідам. 

 

Щось таке сокровенне було у цій випадковій зустрічи. Сам-один, не "показушно", не бажаючи, щоб його віра була комусь тягарем. Частіше люди виставляють себе "напоказ". З дозволу чоловіка все-таки виставляю його фото "на люди", щоб нагадати пологівцям, що завтра Свято.

 

21 квітня, неділя, для нас із вами подвійний визначний день. 2 тур голосування на виборах президента України і визначне християнське свято Вербна неділя.

Про вибори вже говорено-переговорено, немає ні сил, ні бажання писати, тому хочеться докладніше розповісти про християнське свято.

 

Вербна неділя, вона ж Пальмова або Торжествений(урочистий) в'їзд Ісуса Христа в Єрусалим.

 

Про цю подію розповідають усі чотири євангелисти - Матвій, Марк, Лука та Йоанн.

За тиждень до Своєї Хресної смерті Господь у супроводі Апостолів в'їхав в Святе місто Єрусалим на білому молодому віслюку. 

(Це цікавий і важливий момент, тому що царі-переможці в'їжджали у переможене місто на білому коні, символі бойової перемоги, сили і влади. Але якщо володар входив у місто із миром, то він їхав на молодому білому віслюку, який був символом смирення, миру і лагідності).

 

Зустрічали Христа співаючи "Осанну" і покладаючи до Його ніг одяг та пальмові гілки. Тому, Вербна неділя називається ще Пальмовою. Оскільки на території України пальми не розповсюджені, то народ, пристосовуючи християнське свято до місцевості, різав гілки верби і приносив їх до церкви.

 

Саме Вербною неділею починається Страсний тиждень перед Святом Пасхи або Христового Воскресіння. За всіма традиціями та обрядами хочеться згадати, що їх "механічне" виконання нічого не змінює в житті людини. Віра і служіння Богу та людям - це свідомий і щоденний постійний вибір в житті християнина. А церковні свята тільки покликані пробуджувати у вірянах святі думки та правильні прагнення.

 

Наша Газета вітає читачів з прийдешніми святами! Бажаємо вам на всіх життєвих шляхах робити правильний, свідомий вибір і жити відкритим повноцінним життям! 

 

 

#шануймося

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.) 
Если не знаешь где приобрести мужскую бабочку - тебе сюда.