Куйбишани активно розвивають велотуризм Есть фото

16 Грудня 2015 11:20  0  1940

Народна новинаКуйбишани активно розвивають велотуризм

Якщо запитати у двох різних людей що таке велотуризм, то ви швидше за все здивуєтеся отримавши абсолютно різні відповіді, на здавалося нескладне питання. Хтось із туристів вам не сумніваючись скаже що це самостійні подорожі в ті країни або міста, де ви ще не бували, або просто відпочинок на природі з друзями. Але тільки не наші гуртківці для них це постійне випробування себе, своєї фізичної форми і свого тіла на міцність, підкорення все нових маршрутів більш високої категорії складності, можливість проїжджати на велосипеді все більш далекі відстані. Ось до вашої уваги наш щоденник походів та заходів проведених протягом літа-осені 2015.

 

Велопохід влітку 2015 року з 1 по 6 липня

 

Степовими шляхами Куйбишевського, Чернигівського, Приморського, Приазовського, Мелітопольского та Токмакського районів. Загальна відстань 350 км, всього загального підйому 1754м. Керівники Заярський О.В. та Мартьянов В.О.Учасники: Кульченко Ярослав, Мірошниченко Денис, Кадученко Катерина, Федоров Олександр, Саєнко Володимир, Дахно Артем. Під час походу ми відвідали масу цікавих місць. Першу зупинку ми зробили на річці Салтичія. Тут на берегах річки розташований комплекс зеленого туризму «Салтічійскій степовій оазис: відпочинок і риболовля». І ось нарешті перша зупинка на ночівлю, поблизу с.Єлисеївка Приморського району. Це місце називають Зеленою Могилою. Тут же, в кар’єрах, розташоване одне з найбільш мальовничих місць півдня України - Єлисеївські штучні озера (Блакитні ). Проїхавши велику кількість сіл ми на решті приїхали на місце призначення а саме цілющі джерела С. Терпіння. Поруч з озерами, на території дитсадка, стоїть старий дуб, вік якого приблизно 450 років. На думку фахівців, після 700-літнього запорізького дуба цей - найдавніший в області. Також в селі знаходиться будинок відомого архітектора. Катаючись вулицями села ми натрапили на казку. Це був двір зразкового порядку прикрашений різними казковими героями, тваринами та фонтанами.

 

Зранку нас чекала дорога, ми вирішили відвідати Камяну могилу що знаходиться поблизу села Мирне. Сьогодні об'єкт перетворено у музей, а вивчення унікальних гротів, наскельних зображень і написів продовжує дослідницька група при створеному заповіднику А ще сьогодні біля заповідника відбудеться святкування Івана Купала. Підготовка тут грандіозна. Зїхалося багато учасників, ведеться торгівля пам’ятними сувенірами. Свято включає рицарські поєдинки, силові змагання, фаєршоу, концерт.

 

Після закінчення концерту ще довго лунали пісні біля таборів учасників

 

 

Зранку допомогли прибрати територію і наповнені враженнями від дійства поїхали в зворотньому напрямку, дорога була складної час від часу йшов дощ. І знову ціла низка сіл залишалася позаду. Протягом трьох днів проїхали більше 300 км тобто більше 100 км в день. Остання ночівля була на стульнівському кар’єрі. Ми практично повернулися .Нас на шляху додому біля села Смирнове застала величезна злива. І в Куйбишеве ми приїхали вже вночі мокрі але задоволені пройденим шляхом та великою кількістю спогадів.

 

10жовтня 2015 в районі Куйбишевської «Камяної балки» відбулися змагання з велокросу. Всього взяло участь 30 учасників, більшість яких учні школи «Інтелект», але також були учасники з с. Марянівка, смт Комиш-Зоря і навіть із м.Пологи. Було розроблено два маршрути розрахованих на різні вікові групи. Змагання проходили у запеклій боротьбі. Але переможцями стали у сташій вікові групі серед хлопців І м - Мирошниченко Д., ІІ м – Щербань Я., ІІІ м – Підпалий А.; у молодшій І м – Кузнецов С., ІІ – Биковський С., ІІІ м – Білозуб Є.; у дівчат І м – Казоріна Є. , ІІ м – Качан А. , ІІІ м – Заярська Н. Змагання не були б такими захопливими як би не призовий фонд, тому як окрім грамот та медалей діти отримали фінансове заохочення. Хотілося висловити велику подяку як від організаторів так і від дітей Зубу Олександру Вікторовичу за фінансову підтримку, а також Саєнку Олександру Володимировичу який постійно допомагає нашим гуртківцям транспортом.

 

З 31 жовтня по 2 листопада пройшов велопохід Куйбишеве – Гусарка. Відстань була невеликою тому як серед нас були початківці у нашій справі – діти 5,6,7,8 класів. Перша ніч була морозною але ми були добре забезпечені спорядженням і палили багаття тому не замерзли а друга ніч лагідніша і тепла. Туристична юшка, гітара біля багаття - це справжній відпочинок. Зранку, ми з дітьми, відвідали музей. У поході взяло участь 15 учнів.

 

Ось так насичено ми туристи проводимо свій вільний час. А по переду нас чекає уже традиційна акція напередодні нового року «Діди Морози рулять», ми запрошуємо всіх бажаючих дарувати посмішки та гарний настрій. До наступних походів!

 

 

 


Прислал: Заярський О.В.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)