Запорізький телеканал відзняв туристичний сюжет про Пологи Есть видео

21 Липня в 17:09  0  2199

У регіоніЗапорізький телеканал відзняв туристичний сюжет про Пологи

Пологи та пологівці «засвітились» у запорізькій телепрограмі. Цього літа ведучі та знімальна група програми «ВелоТревел», що транслюється на регіональному телеканалі «ТВ-5», побували у Пологах.


Ведучі Влад Таран і Даша Чебаненко відвідали ТОВ «Дніпрокераміка», художньо-керамічну майстерню «Добра глина», розповіли про станцію Пологи та показали найвищу точку міста – телевежу.


Завітали телевізійники в гості до Руслана Чичерова, талановитого пологівця, який захоплюється аерографією. Художник-аерографіст створює неймовірні картини, використовуючи замість полотна різноманітні поверхні та матеріали.


До випуску програми потрапило чарівне та мальовниче місце відпочинку, яке полюбляють пологівці. Це паркова зона під символічною назвою «Бублик». Але «Бублик» виявився «з гірчинкою», бо ж під прицілом об’єктивів опинилися не лише неймовірні пейзажі, а й купи сміття, яке полишили відпочиваючі.


Не обійшлось без пригод. У ході програми Даша ненавмисне розламала чашку, яку допомагала виготовити у «Добрій глині». Владу не пощастило більше, він розбив телефон, коли намагався зробити селфі на телевежі.


Незначні казуси та пригоршня гумору лише прикрасили сюжет, основною задачею якого було довести, що Пологи – привабливе та цікаве місце для туристів з різних куточків України.

 

 

Автор: Лілія БІЛА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)