Вчителька у джинсах?! Яка ваша реакція?

2 Жовтня в 08:56  0  5061

АсортіВчителька у джинсах?! Яка ваша реакція?

Уявіть собі: вчителька прийшла до школи одягнена у джинси. Цікаво, якою буде ваша реакція?

 

Молода вчитель фізики Ірина Дадіані наважилась на подібний крок з метою проведення соціального експерименту.

 

- Зранку на роботу замість класичних і звичних брюк одягнула рвані джинси. Почувала себе комфортно і впевнено, учні відреагували теж добре. Але коли потрапила на очі своїм колегам вчителям, реакція була неоднозначна. Вважаю, ні я сама, ні мої навички у викладанні навчального предмета не змінились через зміну мого іміджу в одязі. Ми повинні відходити від стереотипів, і змінювати мислення суспільства по принципу того, що я відношусь до людини, відповідно її зовнішнього виду. Намагаючись відповідати сформованим стереотипам, багато дітей почувають себе невпевнено і не мають можливості самовиражатися. Формують своє відношення один до одного відповідно зовнішнього виду і якщо хтось одягнений відмінно від прийнятих норм, його вже сприймають інакше. Я не закликаю завтра всіх вдягнути джинси, я закликаю людей відноситися до інших згідно їх вчинків, а не зовнішнього вигляду!,- говорить вчителька.

 

Сьогодні правила “Нової Української школи”не вимагають від вчителів дотримуватися стандартної класики в одязі, як раніше. Не забороняється одягати джинси, світшоти, худі та взувати кеди, головне правило не переступати межу пристойності. Вважається, що “візитною карткою” вчителя є не одяг, а рівень знань учнів та вміння вчителя бути цікавим на уроці.


Цікаво, наскільки ми готові мінятися відповідно до "Нової Української школи"?

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 3

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 02.10.2018 10:49
..."головне правило не переступати межу пристойності", - цитата.
Вважаю, що ця межа переступлена. Її колеги , більш старші за віком, навряд чи б так одяглися, та й сама пані Ірина , так, років через 30 , так по " модньому" вдягатися до своїх учнів не буде по причині розуміння безглуздості такого одягу та природніх фізіологічних змін .
А поки молода та гарна , звичайно , від моди не треба відставати, але такий одяг можливий поза межами шкільних стін.Вчитель-людина публічна і вдягатися йому треба належним чином. Я не хочу цим сказати ,що люди старшого віку повинні ходити в будь чому , але напевно існує якась межа...
 2  Почионов Василий   alt 03.10.2018 13:44
На русском мне выражать свои мысли гораздо привычнее, но раз уж тема сильно затрагивает политический аспект нашего общества, то извольте. Итак, тобто - так ось. Безумовно передові погляди сучасного суспільства в осередку українських вчителів повинні спонукати до неординарних підходів до виховного процесу. Але, панове, єксперементувати на дітях викладачу фізики?! Хіба ця дівчинка з принадним тілом має за плечима педагогічний досвід? Чи в неї є відповідна освіта по роботі з психікою підлітків?! Ні! нічого подібного в ней немає! На перевірці можна виявити лише спроби звгравання викладача з аудиторією підлітків. Пишу "викладача", бо слово вчитель поки що надоречно. Так, підлітки, з неокріпшою психікою, та без потрібного життевого досвіду, безумовно, віднеслись поблажливо до такої витівки. Та мене турбує відносшення керівництва і колег цієї викладачки. Я розумію, що ні пані Ірина, викладач фізики, ні де хто з її колег не чули про "Теорію розбитих вікон" https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%82%D1%8B%D1%85_%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BD , також, не сподіваюсь на те, що вищезгадані люди мало обізнані на дослідженнях західних експертів, що неохайність як що не є вже захворюванням психічного розладу, то, у всякому випадку, веде до стимулювання такого. Як приклад: http://kontinentusa.com/eksperty-priravnyali-neryashlivost-k-psihicheskomu-rasstroystvu/. Тож мене бентежить керівництво школи, що дозволило проводити заняття. А в свавільному вчинку викладача більше простежується зухвалість ніж здоровий глузд. Як би вона, щонайменьш порадилась з спеціалістами, в тепер вже при кожній школі є психологи, то прикрого інцеденту моглаб уникнути. Наприкінці хочу поставити наголос на наявності відбитку деяких професій на на побут та власне життя. Так, на приклад, багато жінок можуть дозволити собі бути повіями, щи зловживати алкоголем, як що це не шкодить роботі, та серед педагогів, лікарів та публічніх людей така поведінка призведе до скандальних наслідків. Тож вчитель, тут я використаю саме це слово, навіть у поході повинен являти собою взірець охайності. До речі, навіть ті "пани з заходу" що так наполегливо пропаганують нам "рвані джинси" у своїх вищіх кругах вдягають смокінги. Запобігаючи можливим нападкам зразу ж зауважу: я не прихильник суворої шкільної форми, я за зручний але охайний вигляд! Хоча, ті ж американці для кожної школи мають власну форму. Та це вже фінансове питання, хоча саме цим вони знімають напруженість соціальної нерівності та достатку серед учнів.
 3  Тарас Кот   alt 17.10.2018 09:56
За сміливість, неординарність, експериментаторський потяг, та тягу до прогресивних змін однозначно вчительці - п'ять балів.
Але особисто я не хотів би щоб мою дитину навчали та виховували в офіційній середній школі викладачі з таким зовнішнім виглядом. Це не той заклад і не ті процеси, де повинна переважати невимущена обстановка. Хто ж як не школа буде виховувати в розвиваючих особах відчуття дисципліни, охайності, доцільності, естетики. Всього іншого діти і самі вдома і на вулиці нахапаються як губки.
Звісно в позаурочний час, на екскурсіях, на толоках такий одяг досить допустимий.
Якщо розвивати цей напрямок, то далі ймовірно і школярам потрібно відмовлятись від форми, і робочим від спецодягу, і депутатам від галстуків, і продавцям від халатів, поліцейським від форми, і обслуговуючому банківському персоналу ходити аби в чому...
А що, навіщо себе силувати?
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)