Який день тижня для вас найкращий і чому? Есть фото

6 Вересня 2018 11:58  0  3258

Маю думкуЯкий день тижня для вас найкращий і чому?

Так повелося, що для однїєї людини добре, то для іншої - печаль

 

З днями тижня те саме - хтось полюбив понеділки, хтось - п'ятниці та суботи, а для когось і неділя не мила. Від чого залежить така тенденція у виборі пріоритетів - “Районка” вирішила дізнатись у земляків.

 

 

Іван, пенсіонер
На пенсії кожен день схожий на інший, одноманітні вихідні. Та мені з невідомих самому причин полюбилася середа, а якщо на календарі буде ще й цифра сім, то моя улюблена комбінація.

 

 

Олександр, працівник РЕМу
П'ятниця, звичайно. Я кожного дня ходжу на роботу, а саме у п'ятницю моя свідомість говорить, що незабаром вихідні - можна відпочити та спланувати своє дозвілля.

 

 

Марина, вчителька
Найулюбленіший день - понеділок, бо зранку після вихідних я поспішаю на улюблену роботу до своїх вихованців. Знаю, що цей день мало кому подобається, проте це все упередження.

 

 

Денис, помічник машиніста
Для мене немає кращих днів за п'ятницю та суботу, адже вихідні для молоді - це відпочинок у нічному клубі та на дискотеці.

 

 

Анастасія, учениця
Мені подобається п'ятниця. Попереду вихідні дні, тому цей день вже зранку спонукає гарно себе почувати. П'ятниця у мене асоціюється з майбутнім дозвіллям.

 

 

Олена, вчителька
Дуже подобається четвер, бо більша частина тижня вже пройшла, а на вихідних приїздять діти та онуки. Кожного четверга приносять улюблену пресу, навіть сама назва дня дуже гарно звучить, чи не так?

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)