Допоки будемо вандалами? Есть фото

6 Червня в 09:42  0  1285

Події містаДопоки будемо вандалами?

Допоки одні облаштовують спортивний стадіон “Локомотив”, інші, не соромлячись, продовжують займаються там вандалізмом.


Олександр Добровольський , директор ЦКД “Гірник” (структурним підрозділом якого є і стадіон “Локомотив”), часто виявляє навмисне заподіяну шкоду: відірвані функціональні частини на нових спортивних тренажерах, пошкодження металевих футбольних воріт та ролетів на будівлі новозбудованої роздягальні. Днями хтось в'їхав у бетонну загорожу, місце завалу довелось закладати цеглою.

 

Причина такого цинічного відношення мешканців до спортивного комплексу дивує. Та директор зазначає, що люди не бояться шкодити комунальне майно через відсутність освітлення та охорони на стадіоні. Електричну опору вдалося поставити, тепер черга за РЕМом, працівники якого обіцяють підключити систему освітлення стадіону до електропостачання.

 

Сьогодні Олександр Добровольський разом із працівниками КП “Благоустрій - Пологи” зварювали та укріплювали металеві ворота на спортмайданчиках.

 

Окрім періодичного ремонту, кожного дня на території стадіону доводиться прибирати купи сміття, розповідає керівник установи.

 

Якщо не викоренити з нашої свідомості схильність до вандалізму, варто замислитися: чи взагалі потрібне нам оновлення стадіону та впровадження інших нових проектів у місті?

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)