Перед другою хвилею COVID-19 українців вакцинують від грипу - Ляшко

12 Травня в 13:57  0  906

Здоров'яПеред другою хвилею COVID-19 українців вакцинують від грипу - Ляшко

У МОЗ хочуть виключити поєднання двох схожих інфекційних захворювань, які передаються однаковими шляхами.

 

До початку другої хвилі коронавірусу українці повинні пройти масову вакцинацію від грипу. Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв'ю РБК-Україна, яке було опубліковано у вівторок, 12 травня.

 

Ляшко пояснив, що масова вакцинація зможе вберегти населення від одночасного спалаху двох інфекційних хвороб: грипу і коронавірусу.

 

"До другої хвилі ми готуємося за таким принципом: ми хочемо виключити поєднання двох схожих інфекційних захворювань, які передаються однаковими шляхами і можуть одночасно привести до значного спалаху інфекційних хвороб, заповнити наші інфекційні відділення і викликати велику кількість пневмоній. Це грипоподібні захворювання і коронавірус", - заявив Ляшко.

 

Він зазначив, що вакцинацію від грипу в 2020 році очікують вже в липні.

 

"Уже починати готуватися, розраховувати потреби, закуповувати вакцину і вакцинуватися, як тільки вона з'явиться на ринку України та інших європейських країн. Оскільки вакцина проти грипу щорічно змінює штам вірусу, який входить до складу вакцин, тому зараз, в цей, конкретний період часу, ми ще не можемо вакцинуватися, тому що вакцини немає. Розраховуємо на липень, серпень, вересень", - додав заступник міністра, зазначивши, що як тільки з'явиться вакцина, потрібно масово робити щеплення проти грипу.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
12
Сміх
36
Жах
18
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)