Ускладнилась ситуація щодо захворюваності на дифтерію: ВАКЦИНУЙТЕСЬ

13 Листопада в 09:34  0  608

Здоров'яУскладнилась ситуація щодо захворюваності на дифтерію: ВАКЦИНУЙТЕСЬ

В Запорізькій області, як і в цілому по Україні, останнім часом ускладнилась ситуація щодо захворюваності на дифтерію. Перші випадки захворювань в Україні почали реєструватися з серпня поточного року, та продовжують реєструватися до цього часу.

 

За коментарем ии звернулися до заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення, лікаря-інфекціоніста Наталії Івченко.

 

В жовтні поточного року в Запорізькій області вперше за останні 17 років зареєстровано 2 випадки дифтерії: у мешканки Мелітопольського району 56 років та у мешканки м. Запоріжжя 46 років. У першому випадку пацієнтка щеплена, але не отримала чергового щеплення в квітні поточного року, в другому випадку пацієнтка не щеплена, на цей час знаходиться в інфекційній лікарні в тяжкому стані - зазначила Наталя Вікторівна

 

Дифтерія – гостре інфекційне захворювання, лікується введенням специфічної сироватки бажано у перші години захворювання, в іншому випадку – летальний результат.

 

Єдиний метод специфічної профілактики – вакцинація, - наголошує лікар-інфекціоніст.

 

Щеплювального матеріалу для вакцинації дорослого та дитячого населення наша установа має в достатній кількості. Тому запрошуємо доросле та дитяче населення перевірити наявність відповідної вакцинації, та у випадку відсутності останнього зробити відповідне щеплення, - підсумувала Наталя Вікторівна

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)