На трасі до Поліг встановлять додаткові вагові комплекси

28 Травня 2021 14:36  0  1460

У регіоніНа трасі до Поліг встановлять додаткові вагові комплекси

У Запорізькій області вантажівки руйнують недавно відремонтовані дороги. Особливою актуальності це питання набирає перед настанням спеки, коли під великоваговим авто асфальт просто розсипається.

 

Щоб боротися з водіями-порушниками, будуть придбані додаткові вагові комплекси. Також будуть зроблені додаткові місця відстою для великогабаритного транспорту. Про це повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

 

На сьогодні в Запорізькій працює тільки два вагові комплекси - на трасі Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя - Маріуполь на в'їзді до обласного центру, і на трасі Харків-Сімферополь у с. Петро-Михайлівка Запорізького району.

 

Для збереження доріг планується придбати ще два вагові комплекси та встановити на під'їздах до Мелітополя і Бердянська. Також в області триває будівництво доріг.

 

Найближчим часом повинні завершитися тендери і початися роботи ще на чотирьох важливих дорогах державного і регіонального значення М -14 (Одеса-Новоазовськ) від Бердянська до кордону з Донецькою областю, а також Пологи-Токмак, Токмак-Оріхів і Новомиколаївка-Оріхів.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

29
Супер
3
Сміх
4
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)