Вадим Болдурат: «Коли я стояв на сцені в очікуванні результату, чесно кажучи, навіть і уявити не міг, що там буде моє прізвище» Есть фото

20 Жовтня в 10:21  0  983

Знай нашихВадим Болдурат: «Коли я стояв на сцені в очікуванні результату, чесно кажучи, навіть і уявити не міг, що там буде моє прізвище»

Вадим Болдурат став переможцем у номінації «Добра справа» «Олександрівської премії-2015»! Про талановитого хлопця Газета писала неодноразово. Ще влітку стало відомо, що Вадим – один із конкурсантів цієї престижної премії благочинства.


Минулого тижня в театрі ім. Магара відбулася III щорічна урочиста церемонія нагородження переможців цього регіонального конкурсу, на якій хлопець отримав нагороду.

 

Вадим увійшов до конкурсу зі своїм проектом «Серія пластилінових мультфільмів про Україну та її культуру» в номінації «Добра справа». Як пам’ятають наші читачі, хлопець створив більше 15 мультфільмів українською мовою – патріотичних, розумних, надихаючих. Як розповів хлопець Газеті, зараз він працює над створенням мультфільмів на тему безпечної життєдіяльності. Саме тому номінувало його на «Олександрівську премію» Головне управління ДСНС України у Запорізькій області.


- У моїх роботах побачили сутність того, що я хочу донести – про світ, про рідну Батьківщину. Я благодійник, бо зробив свій внесок і продовжую доносити людям інформацію так, як умію. Мої роботи сповнені добром. Тому мені, напевно, і запропонували участь, - поділився Вадим.

 

«Олександрівська премія» стала особливим етапом у житті пологівського юнака.


- Це дійство все було офіційним і хвилюючим. На червоній доріжці стояли ретро-автомобілі, коли ми заходили до театру, нас привітно й усміхнено зустрічали молоді люди та запрошували до залу. Між нагородженнями виступали танцювальні колективи Запорізької області та співаки. Коли я стояв на сцені в очікуванні результату, чесно кажучи, навіть і уявити не міг, що там буде моє прізвище! На мою думку, інші конкурсанти теж були гідні нагороди. Цей проект вразив мене. Особливо здивувала дівчинка з ДЦП, яка сама має вади здоров'я, але допомагає іншим людям, які потребують допомоги, організовує різні заходи для них, тощо. Вона була наскільки щаслива, коли отримувала статуетку переможця, що навіть заплакала, - розповідає хлопець.

 

 

Вадим отримав статуетку «Срібного орла» за те, що прославляє культуру, звичаї України та Запорізької області у формі пластилінових мультфільмів на благодійній основі. Зараз хлопець розпочав роботу над проектом «Серія пластилінових мультфільмів на тематику безпечної життєдіяльності». Перший ролик вже є в мережі YouTube.

 

Ми запитали, як почуває себе переможець. На що хлопець відповів:


- Враховуючи те, що перемога у конкурсі для мене була несподіванкою, я тільки через кілька секунд після оголошення зрозумів, у чому справа, і зрадів, а потім мене запросили до слова. Ця нагорода за старання, за розвиток мультиплікації, точніше, за її відродження, - відзначив переможець.

 

Нагадаємо, що «Олександрівська премія-2 015» - це щорічний конкурс у сфері благодійності та волонтерства. Мета премії - відшукати і нагородити тих запорожців, які роблять добрі вчинки, рятують життя і безплатно допомагають людям.

 

Переможці традиційно отримують статуетку орла - копію артефакту з Вознесенського скарбу, диплом та грошову премію. За два роки проведення «Олександрівської премії» у конкурсі узяли участь понад 200 номінантів і організацій. Більше половини з них стали партнерами «Запорізького вектора» і реалізували близько 500 проектів за цей час.

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)