В потязі “Київ - Бердянськ” на пологівчанку впала полка з пасажиром Есть фото Есть видео

19 Лютого в 15:23  0  18553

Події містаВ потязі “Київ - Бердянськ” на пологівчанку впала полка з пасажиром

60 - річна пологівчанка Наталя Манько поверталась додому з Києва нічним потягом “Київ - Бердянськ”, 13 лютого. Через 20 хвилин руху потягу, на жінку впала верхня полиця із пасажиром, вагою 80 кілограм. Важка конструкція вдарила жінку по спині, в результаті чого, Наталя отримала важкі травми - перелом грудного хребця, протрузія і гематоми.

 

 

Журналісти “Районки” зустрілися із постраждалою. Нещасний випадок зробив жінку нерухомою. Їй не можна ні ходити ні сидіти. На сьогодні вона знаходиться на лікуванні у Пологівській БЛІЛ. На Наталю чекає дороговартісне і довготривале лікування. Альтернативою лікування є операція у Дніпрі. Але на даний момент у потерпілої немає коштів.

 

Працівники поїзда зафіксували подію та виписали відповідний документ, з яким постраждала планує звернутися до керівництва Укрзалізниці, страхову компанію та до суду.

 

Наталя нарікає на критичний стан вагонів даного поїзда і попереджає громадян про небезпеку, яка може критися під час подорожі потягами Укрзалізниці. Перш ніж лягти на верхню полицю, радить самим пасажирам перевіряти їх на міцність, аби убезпечити себе від травмувань.

 

Скільки часу забере розгляд справи у суді - невідомо. Журналісти Газети слідкуватимуть за подальшими подіями та реакцією Укрзалізниці.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
11
Сміх
358
Жах
135
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)