В Пологівському колегіумі № 1 англійську викладає британець Есть фото

8 Жовтня в 10:59  0  1586

Події містаВ Пологівському колегіумі № 1 англійську викладає британець

Пологівський колегіум №1 вже втретє опинився в списку шкіл-переможців з усієї України у найбільшій освітній волонтерській програмі в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають українських школярів іноземним мовам. Зазвичай вони приїжджали влітку і працювали у мовних таборах, але цього року колегіум працює у новому форматі GoCamp Afterschool, тобто заняття проходять під час навчального процесу.


В неділю в наше місто завітав 23 річний британець, а точніше мешканець Північної Ірландії. Хлопець вже вдруге в проекті (перший раз, у серпні, відвідав селище на Західній Україні). Перш, ніж приїхати до Поліг, Калвін працював в одній із шкіл Харкова. Волонтер мав змогу познайомитись і з нашим обласним центром, а особливо йому сподобався Дніпрогес, де зроблено багато фото на память.


Перший день зустрічі, 7 жовтня, традиційно розпочався з церемонії відкриття, під час якої учні познайомили гостя з нашим містечком, розказали про навчальний заклад, в якому він буде працювати протягом тижня, заспівали українську народну пісню, показали танець в національному стилі та, як заведено в нас, на Україні, зустріли з хлібом-сіллю. Калвін також мав вступне слово, розказав дещо про себе, про країну, з якої приїхав та про попередній досвід.


Розклад колегіуму було скориговано на цей тиждень згідно з проектом. Учні 10 та 11 класів будуть безпосередньо працювати за програмою, яку розробили GoCamp та найбільша українська телекомунікаційна компанія «Київстар». Програма називається «Інновації та культура підприємництва». ЇЇ мета полягає в тому, щоб навчити дітей створювати ідеї для вирішення будь-яких проблем та не боятися помилок, навчатися протягом усього життя, працювати в команді, взаємодіяти з іншими та намагатися реалізовувати власні проекти, покращуючи їх з кожним днем. «Ми віримо, що починати треба з перших ступенів освітнього шляху та вже зараз робити свій внесок у створення кращого майбутнього для України, адже єдина можливість передбачувати майбутнє-це будувати його», - говорить Наталя Кострова, керівник відділу корпоративної та соціальної відповідальності ПрАТ «Київстар».


Калвін також обіцяв завітати і в інші класи з поглибленим вивченням англійської мови та поспілкуватися з ними у дружньому колі. Сьогодні вже відбулося знайомство з початковою школою. Учні були дуже активні: розповідали про себе, свої захоплення, ставили питання та навчили іноземця українському слову «дружба». Всі отримали масу позитивних емоцій, пам'ятні фото та селфі.


Тож бажаємо вам, дорогі учні, продуктивного тижня, нових знань, натхнення та корисного досвіду!!!

 

  

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

24
Супер
4
Сміх
7
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)