Поблажливі підприємці: в магазини без масок

14 Вересня 2021 10:59  0  910

АктуальноПоблажливі підприємці: в магазини без масок

Як було раніше відомо, з 14 січня 2021 року набули чинності нові карантинні вимоги. Підприємців через відсутність масок у покупців та у них самих почали карати гривнею. Штрафи - від 3 тисяч 400 до 5 тисяч 100 гривень. Отже, поліція, разом із представниками Держпродспоживслужби та представниками місцевої влади, можуть накладати штрафи на підприємців за покупців, яких обслуговували без маски

 

Коронавірус поки нікуди не зник. І хоча влітку українці помітно розслабилися: про масочний режим всі забули, дотримання дистанції також відсутнє, ковід не спить, кількість хворих в Україні починає стрімко зростати. Так, станом на 11 вересня на Пологівщині зафіксовано +8 випадків захворюваності на ковід, всього 3304.

 

Дотепер пологівці розділені на два штаби: дехто скептично відноситься до пандемії, вважаючи, що коронавірус зробили спеціально, з метою створення вакцини, хтось цілковито впевнений, що небезпечний вірус їх омине, а тим часом протягом двох років боротьби з ковідом зафіксовано не один десяток смертей від безпощадної хвороби.

 

На Пологівщині з дотриманням маскового режиму стало складно. Хворіти земляки на ковід не бажають, але й про запобіжні заходи забули.

 

Поблажливі підприємці: в магазини без масок

"Вчора відвідавши декілька центральних магазинів, заплуталася. Деякі підприємці входять в положення людей, мовляв, знаємо як вам набридло одягати ці маски, тож дозволяємо вам розраховуватися за покупку не одягаючи захисну маску. Також аргументують такі дії так: якщо продавці попросили вас одягти маску, але покупець відмовився - керівництво обслуговуючої точки не має право змушувати покупців одягати захисний засіб. В інших магазинах, таких як Ева, АТБ-маркет, Економ - навпаки, не маючи маску, охоронці можуть "попросити" покинути територію магазину. То як бути одягати чи ні?", - міркує пологівчанка Марія.

 

Звичайно, що необхідно думати насамперед про своє здоров'я, але не варто забувати, що ми впливаємо на своє оточення. Якщо когось з нас оминув ковід, то хтось має менш сильну імунну систему, і може вмить злягти. А підприємцям варто не забувати про діючі штрафи.

 

Тож, варто дотримуватися рекомендацій МОЗ, одягати захисні засоби та дотримуватися дистанції. 

 

Вакцинальна компанія все більше набирає обертів. Щоденно збільшується кількість звернень з ознаками ГРВІ до КП Пологівський ЦПМСД.


Лікарі закликають дотримуватися карантинних заходів (носіть маски, мийте руки, дотримуйтеся дистанції, при перших ознаках ГРВІ звертайтеся за медичною допомогою) та ВАКЦИНУЙТЕСЯ!

Нагадуємо, що кожен мешканець Пологівської громади може записатись на щеплення:
- через сімейного лікаря
- за телефоном 0503411130
- заповнивши онлайн-заявку

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
5
Сміх
7
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)