В Обухові тільки призові місця! Есть фото

15 Листопада в 09:05  0  304

СпортВ Обухові тільки призові місця!

У першій декаді останнього осіннього місяця, 5-6 листопада, в м. Обухів (Київська обл.) пройшов IX Чемпіонат України з пауерліфтингу та VIII Кубок із жиму штанги лежачи. Змагання проводилися за правилами Української бездопінгової федерації пауерліфтингу (без екіпірування). На змагання з’їхалося близько 170 спортсменів із 12 регіонів України.

Побували на змаганнях спортсмени СК «Славія», які привезли звідти купу призових місць.

У ваговій категорії до 125 кг І місце серед силових структур та ІІ у відкритій категорії у жимі лежачи посів тренер та наставник спортсменів «Славії» Олег Каплун.

Іван Педаш у категорії до 90 кг у жимі штанги лежачи посів ІІ місце і І місце - в пауерліфтінгу.

Костянтин Мних узяв участь у категорії до 75 кг, став першим із пауерліфтінгу та другим у жимі лежачи.

Відповідні призові місця у своїх вагових категоріях посіли й інші спортсмени СК «Славія». Артем Зубенко у категорії до 60 кг у відкритій підгрупі з пауерліфтінгу посів ІІІ місце, ІІ - у жимі лежачи.

Богдан Жеребко (категорія до 90 кг) зайняв І місце у жимі лежачи, а Владислав Акопян (категорія до 67 кг) ІІ місце у віковій категорії, ІІІ – у відкритій категорії з пауерліфтінгу та ІІІ місце - в жимі лежачи.

Владислав Саква у ваговій категорій до 82,5 кг завоював І місце у жимі лежачи.

Спортсмени та тренер спортивного клубу висловлюють щиру подяку за допомогу у поїздці на чемпіонат керівництву та профспілковому комітету ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Ангеліні Устименко. Велика дяка від славістів і директору Пологівського профліцею Івану Чеснокову, який завжди йде на зустріч спортсменам та надає спортивний зал для тренувань.

Наступні змагання, до яких хлопці вже почали готуватися, пройдуть у грудні. Віримо, що наші спортсмени і звідти привезуть тільки переможні місця.

Автор: Марія КАІРА