В області вирує скарлатина, а як на Пологівщині?

29 Листопада в 09:26  0  1076

На районіВ області вирує скарлатина, а як на Пологівщині?

 

В Запоріжжі зафіксували перевищення епідпорогу на скарлатину в три рази. Це інфекційне захворювання, що передається повітряно - крапельним шляхом і протікає в гострій формі, характеризується появою висипів, ангіна, загальна інтоксикація організму. Ознаки скарлатини у дітей яскраво виражені. Якщо ж інфекція протікає без інтенсивних проявів, можливі серйозні ускладнення.

 

У Пологівському районі випадки захворювання на скарлатину лікарі також реєструють. У листопаді місяці зареєстровано два випадки, протягом 2019 року їх не більше десяти. В основному хворіють діти, бо мають тісний контакт в учбових закладах. Наш район не перевищує середні багаторічні показники, ні показники в області на захворюваність скарлатиною, - пояснила лікар - епідеміолог Тетяна Одинець.

 

Більше занепокоєння у лікарів викликає захворюваність пологівців на ГРВІ. Медики зазначають, що захворюваність значно зросла, ми знаходимось на порозі перевищення епідпорогу. Чи підуть школи і садочки на карантин, вирішить наступний тиждень.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
25
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)