Юний барабанщик своїм талантом підкорює відпочивальників морського курорту Есть фото Есть видео

19 Липня 2021 13:50  0  1160

КультураЮний барабанщик своїм талантом підкорює відпочивальників морського курорту

Пологівці стали свідками феєричної гри на барабанах 8-річного хлопчика. Учасники музичного гурту виступають на майданчиках Бердянського курорту. Відпочивальники дивувались віртуозній грі хлопчика на складному музичному інструменті та осипали його аплодисментами.


Журналісти Газети зв'язались з солістом групи Володимиром Барабольою аби детальніше дізнатися про місцеву молоду зірку:

 

Музичне тріо “Jazzof” у складі: барабани - Марк Косінський, контрабас та соло - Володимир Бараболя, гітара - Дмитро Косінський.


Два професійні музиканти - Володимир та Дмитро, мешканці Бердянську, у літній сезон підробляють на базах відпочинку, граючи на музичних інструментах. Цього року гурт поповнився ще одним учасником - барабанщиком 8 - річним Марком. Це син Дмитра.

 

Хлопчик грає на барабанах з п'яти років і має справжній талант.


Він залюбки демонструє свій хист, виконуючи на інструменті сучасні треки. Виступаючи на міській площі, завжди збирає масу прихильників. Слухачі від хлопця просто у захваті. Юний музикант раніше відкривав різного роду музичні фестивалі, у тому числі і в Запоріжжі.

 

Марк також є учасником телевізійної програми “Крутіше всіх” та різних всеукраїнських музичних конкурсів, де неоднократно здобував перемогу. Крім того, у музичній школі хлопчик навчається грі на фортепіано.
Своїм виступам та розвитку у музиці Марк завдячує батьку, який є професійним джаз музикантом та викладачем по класу гітари.

 

Пологівці, відпочиваючи у Бердянську, не проходьте повз юного барабанщика, сповна насолодіться його талантом. 

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
10
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)