Як у садочку гасили умовну пожежу Есть фото

26 Листопада в 16:24  0  880

ОсвітаЯк у садочку гасили умовну пожежу

Перформанс від вогнеборців вразив правдивістю

 

А ви знаєте, що саме і як влаштовано в пожежній машині?

 

А хоча б колись пробували власноруч користуватися вогнегасником?

 

А маску вогнеборця одягали?

 

А яка довжина пожежного рукава?

 

Який об’єм резервуару з водою в пожежній машині?

 

А, крім цих речей, що “живе” в автівці пожежників?

 

Повного ладу й ідеальної чистоти я точно не уявляла побачити на полицях із приладдям. Разом з дітворою на навчаннях були вихователі, вони теж із цікавістю спостерігали за реаліті-перформенсом, що влаштували на подвір’ї садочка “Лисичка”.

 

Вогнеборці заїхали на територію закладу на пожежній машині. Діти були раді такому візиту, адже так близько не часто можна її роздивитися. В першу чергу дошкільнят цікавила саме автівка, вони уважно слідкували за демонстрацією того, що є і для чого служать усі ті речі, якими укомплектована пожежна машина.

 

Рятувальники показали, як розкладаються пожежні рукави. Пояснили, як по них подається вода. Продемонстрували, як працює вогнегасник, а сміливим дали спробувати ним скористатись. Діти спробували в ігровій формі на швидкість бігати з протипожежним приладдям. А наостанок спробували себе в ролі пожежного, тримаючи пожежний рукав у дії.

 

Звичайно, практика живого спілкування з дітьми є більш результативною за теорію, так дошкільнята краще засвоюють інформацію. А правила поведінки протипожежної безпеки тоді стають звичайними, коли про них знають з дитинства. Тому така практика навчаючих занять є точно вдалою.

 

В моєму дитинстві таких перформансів точно не влаштовували. Ми знали лише, як виглядає вогнегасник, а як ним користуватися навчали теоретично.

 

 

 

 

Автор: Людмила СОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
21
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)