Попередити та захистити дитину від насилля. Волонтери інформували як

17 Листопада в 15:36  0  316

Події містаПопередити та захистити дитину від насилля. Волонтери інформували як

Напередодні Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, спеціалістами із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено вуличну акцію.


Цього року європейська спільнота вперше відмічає Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.

 

Сьогодні, 17 листопада на вулицях Поліг волонтери та представники Пологівського районного центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді закликали громадян до захисту дітей від сексуальної експлуатації. У рамках акції Пологівцям роздавали тематичні брошури.

 

Головна мета волонтерів була в тому, щоб ще раз нагадати, що діти, які стали жертвами сексуального розбещення, відчувають сором, провину та страх.

 

Дорослим варто уникати створення табу навколо сексуальних питань і переконатися, що діти знають, до кого звернутися при відчутті неспокою, тривоги або суму.

 

Запобігати сексуальному насильству – обов’язок, перш за все, батьків. Дуже важливо, аби дітям не доводилося захищатися самостійно.

 

Тож у випадку коли Ваша дитина стала жертвою сексуальної експлуатації та насильства не залишайте це напризволяще - одразу звертайтеся до правоохоронних органів та соціальних служб державної влади за місцем Вашого проживання з метою отримання соціальної, правової та психологічної допомоги у подоланні наслідків насильства.

 

Пам’ятайте, що Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність не лише за скоєні злочини, а й за спробу його вчинення.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)