На Пологівщині абоненти Укртелекому в 2021 році будуть платити більше

25 Грудня 2020 13:05  0  1022

АктуальноНа Пологівщині абоненти Укртелекому в 2021 році будуть платити більше

Не встигли пологівці відійти від шоку з підвищенням вартості послуг операторами мобільного зв'язку, як оператор фіксованого зв'язку «Укртелеком» також заявив про зростання ціни

 

Причиною зміни вартості послуг зв'язку тут також пов'язують з економічною необхідністю.

 

«Ростуть витрати на утримання мережі, зростає середній рівень заробітної плати, при цьому ціни на зв'язок в Україні - одні з найнижчих в світі. Це передумови для зростання тарифів по всьому ринку що ми і спостерігаємо. У нас зміни стосуються пакетних пропозицій по телефонії (тобто тільки тих в які включені додаткові хвилини) там зростання в В2С сегменті буде на суму близько 25 грн місяць», - прокоментував повідомлення оператора директор з корпоративних комунікацій" Укртелекому" Михайло Шуранов.

 

За його словами, пакет "Домашній Базовий" з 500 хвилинами на міжміський зв'язок, 300 хвилинами на мобільні мережі і необмеженими місцевими дзвінками буде коштувати 139 грн / міс замість 117 грн / місяць. Інтернет - підвищення буде на суму близько 40 грн / місяць, це близько 25% рахунку.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
6
Сміх
13
Жах
37
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)