«Укрпошта» допомагала старшокласникам самовизначитися в професії Есть фото

18 Листопада в 15:46  0  337

На районі«Укрпошта» допомагала старшокласникам   самовизначитися в професії

У п’ятницю, 17 листопада, «Центрі поштового зв’язку №6 ЗДУДППЗ «Укрпошта» відбулася професіографічна екскурсія, яку для учнів 10 класів Пологівської ЗОШ №4 провели спеціалісти Пологівського районного центру зайнятості.


Відкрила захід та розповіла про історію підприємства інженер з маркетингу Лариса Узлова, яка ознайомила учнів з професіями, які так необхідні для роботи на пошті. Лариса Анатоліївна сформувала учням позитивну мотивацію до трудової діяльності, свідомого вибору професії, акцентуючи увагу на орієнтацію випускників до потреб ринку праці, в першу чергу – вибору робітничих професій, які так необхідні для процвітання нашої України.


- Саме робітники пошти приносять пенсію нашим бабусям, надають інформацію про події в світі через розповсюдження газет та журналів, надають адресну допомогу учасникам АТО та ВПО. На пошті працюють люди з різними професіями та спеціальностями, які готують професійні навчальні заклади в місті Запоріжжя та Одеса, - зазначила Лариса Анатоліївна та охоче розповіла про профільні навчальні заклади та професії, за якими навчають саме для роботи на пошті, потреби в кадрах на сьогодні та перспективи.


Учням також показали роботу операторів поштового зв’язку, як приймають, сортують та відправляють газети та журнали. Лариса Узлова запропонувала зробити фото школярів, щоб саме з нього виготовити марки, які будуть надані всім учасникам професіографічної екскурсії.


На останок виступила фахівець з питань зайнятості Пологівського районного центру зайнятості Віра Тоцька, яка в заключному слові подякувала керівництву «Укрпошти» за допомогу в проведенні заходу та цікавій екскурсії.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Дмитро ДЕМИДОВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)