Місто Пологи офіційно стало містом-підписантом «Угоди мерів - Схід» Есть фото

26 Червня в 15:12  0  1060

Події містаМісто Пологи офіційно стало містом-підписантом «Угоди мерів - Схід»

19 серпня 2016 року Пологівська міська рада прийняла рішення про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів» та 19 червня 2017 року в місті Славутичі (Київська область) в рамках ХІ Міжнародної конференції АЕМУ «Угода мерів та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра» та офіційного відкриття Європейського тижня сталої енергетики (EUSEW) 2017 року Україна, відбулась урочиста церемонія підписання Угоди мерів.

 

Угода мерів щодо клімату та енергії – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом. Міста-підписанти Угоди мерів поділяють спільне бачення стосовно необхідності прискорення декарбонізації їхніх територій та зміцнення власного потенціалу адаптації до неминучого впливу зміни клімату з метою забезпечення своїм мешканцям надійного і сталого доступу до енергії за прийнятою ціною. Згідно з оновленою версією угоди вони беруть на себе добровільне зобов’язання скоротити власні викиди СО2 на 30% до 2030 року та випрацювати спільний підхід до пом’якшення зміни клімату й адаптації до неї.

 

«Угода мерів» вважається однією з глобальних ініціатив у галузі збереження клімату та енергетики, що об’єднала понад 7 тис. міст із населенням більше ніж 210 мільйонів осіб.

 

Наразі, Пологівська міська рада розробляє «План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP)», із зазначенням конкретних заходів, які планується вжити задля досягнення нових цілей Угоди мерів щодо клімату та енергії та планує організацію «Днів енергії», з метою підвищення поінформованості мешканців міста стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії та ширшого залучення відновлюваних джерел енергії в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

 

 

 

 

 

 
Источник: http://mradapology.gov.ua

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)