Все більше заробітчан хочуть залишитися в Польщі

20 Вересня в 07:16  0  1511

На Вкраїні та у світіВсе більше заробітчан хочуть залишитися в Польщі

Заробітчани бачать більше перспектив для життя в Польщі, ніж в Україні

 

Частка українських заробітчан, які хочуть переїхати до Польщі, за рік зросла на третину. Про це повідомляє Європейська правда в четвер, 19 вересня, з посиланням на дослідження.

 

Дослідження провели EWL. S.A, Фонд підтримки мігрантів на ринку праці EWL і Студія Східної Європи Варшавського університету.

 

Згідно з його даними, кожен третій працівник з України хоче залишитися в Польщі. Понад 40% з них мають вищу та неповну вищу освіту. Серед аргументів на користь життя в Польщі українці називають високу якість життя - 66,5%, хороший заробіток і кращі перспективи для дітей - 46%.

 

Понад три чверті респондентів, які обмірковують переїзд у Польщу, вважають, що надання їм дозволу на проживання в Польщі вплине на їх рішення про переїзд. Майже дві третини заробітчан, які обмірковують можливість залишитися в Польщі, планують також перевезти в країну свої родини. Найчастіше українці приїжджають на заробітки до Польщі на підставі робочої візи - 60%.

 

Однак, у порівнянні з торішнім дослідженням, більш ніж на 5% збільшилася частка українських заробітчан, які перебувають у Польщі на підставі безвізового режиму між Україною та ЄС.

 

Майже 28% респондентів визнали, що стикалися з негативними ситуаціями при оплаті праці та пропозицій роботи, коли справжні умови працевлаштування відрізнялися від заявлених.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
1
Сміх
4
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)