«Україна 30. Інфраструктура»

21 Лютого 2021 13:12  0  116

На Вкраїні та у світі«Україна 30. Інфраструктура»

Минулого року в Україні побудували 6,5 тисяч кілометрів доріг.

 

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».

 

«Всі думали, що хороші дороги та Україна – це фантастика. Ми довели, що це може стати реальністю. Результат минулого року, незважаючи на коронакризу, – шість з половиною тисяч кілометрів доріг. З них чотири тисячі — державного значення і дві з половиною тисячі – місцевого. Коли ми вперше заявили про ці плани, їх вважали божевіллям. Сьогодні це офіційна статистика і вже історія. Тому ми не збираємось зупинятись і наша ціль на 2021-ий рік не зменшується — це чотири з половиною тисячі кілометрів державних доріг та дві тисячі кілометрів місцевих доріг», - заявив Володимир Зеленський.

 

https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/

 

#forum_ukraine30 #україна30 #інфраструктура

 

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура» розповів про проєкт «Власне житло» зі зрозумілою іпотекою.

 

«Декілька тижні тому Кабінет Міністрів ухвалив деякі рішення щодо того, щоб запустилася іпотека під 7%. Зараз ми працюємо разом з міністерством фінансів, з Нацбанком, щоб вийти на доступну та зрозумілу кожному громадянину іпотеку. Що це буде? Якщо ми кажемо про іпотеку. Ми хочемо основне – це фіксована ставка. Думаю, багато хто з вас знає, що декілька разів в Україні запускалася іпотека. Це була не фіксована ставка, довіри від людей не було. Ми хочемо вийти на фіксовану ставку 7%. Перший внесок – 20%. Термін – від 20 до 30 років. Я думаю, багато хто знає, що 90% кредитів по іпотеці закриваються через 10 років. Люди прагнуть якнайшвидше виплатити іпотеку і жити у своїй оселі», - зазначив Кирило Тимошенко.

 

https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/

 

#forum_ukraine30 #україна30 #інфраструктура

 

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура» заявив, що уряд збільшує інвестиції у соціальну сферу.

 

«Ми збільшуємо інвестиції у соціальну сферу. Як це впливає на рівень життя, і які є об'єктивні показники? Ми звертаємо увагу на створення нових навчальних місць чи покращення існуючих. Сьогодні вже 9 млн українців отримали доступ до відновлених об'єктів спортивної інфраструктури. Давайте не забувати про 2 280 км збудованих доріг, про які ми говорили нещодавно. А також про такий напрям, який стосується будівництва опорних лікарень. Зараз ми говоримо про 210 приймальних відділень, які оснащені згідно зі світовими стандартами, які будуть мати професійне технічне обладнання», - розповів Олексій Чернишов.

 

https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/

 

#forum_ukraine30 #україна30 #інфраструктура

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)