До археологічних досліджень у Воскресенці долучилися школярі Есть фото

21 Серпня в 10:55  0  1419

На районіДо археологічних досліджень у Воскресенці долучилися школярі

За словами завідувачки навчальної археологічної лабораторії  Валентини Папанової до роботи приєдналися місцеві підлітки та учні Костянтинівської школи.

 

Вони на громадських засадах з цікавістю допомагають археологам виконувати роботи, які не потребують спеціальної підготовки. Може хтось з цих дітей в майбутньому обере собі відповідну професію.

 

Керівник експедиції підкреслює, що коли є свідком таких вчинків, розуміє, що у нашої країни є гідне майбутнє.

 

Нагадаємо, цього року археологічну групу запросили у село Воскресенку. Замовником виступило ТОВ “Агрофірма “Батьківщина” для дослідження курганів, що знаходяться на їх території.

 

Науковці наразі вже розташовали табір на території села.

 

 

За словами начальник відділу культури і туризму Пологівської РДА Марини Діденко, за результатами роботи виконавцями буде підготовлено науковий звіт з фотоматеріалами, висновками і один примірник буде передано до Пологівського районного краєзнавчого музею.

 

При отриманні відповідних документів відділ буде звертатися до Міністерства культури України з проханням вилучити вищезазначені курганні могильники з державного реєстру. Після проведеної процедури вилучення ТОВ «Агрофірма «Батьківщина» зможе користуватися земельними ділянками, на яких знаходились ці пам’ятки історії.


А знахідки, які будуть міститися в фондах і експозиціях музею, сприятимуть розвитку туризму в районі і будуть цікавими при вивченні пологівцями історії рідного краю.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
7
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)