У переселенців в Куйбишевському районі з’явиться житло

19 Листопада 2015 10:23  0  1669

Новини БільмакаУ переселенців в Куйбишевському районі з’явиться  житло

На сьогодні у Куйбишевському районі започатковано проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» , розроблений Українським фондом соціальних інвестицій. Завдяки гранту від Уряду Німеччини у розмірі 9 мільйонів євро проект реалізують декілька областей України. Перша фаза програми триватиме протягом 2015-2018 років, для цього відібрано 16 українських громад, 5 з яких Запорізького регіону. Програма надає можливість відновити житлові будинки, об’єкти соціальної інфраструктури у населених пунктах.


Участь у проекті бере і смт. Комиш-Зоря Куйбишевського району. Наразі там знайшли житловий будинок де зможуть у майбутньому оселитися переселенці. У рамках програми проведуть реконструкцію будівлі та облаштують 20-25 житлових місць.

 

На сьогодні селищна рада документально переводить будинок в комунальну власність. Як розповів Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша, на сьогодні переселенців у їх селищі близько 50 чоловік, спочатку було 300. Їх кількість постійно коливається, під час затишшя на Сході вони повертаються додому, коли активізуються бойові дії знову приїздять у Комиш-Зорю до родичів чи знайомих або знімають житло, розповів Ігор Вікторович.


- Це буде тимчасове житло, свого роду гуртожиток. Особливо, я гадаю воно необхідне для переселенців у зимовий період. Ремонт будівлі розпочнеться не раніше весни, з квітня місяця 2016 року адже зимою будівництво вести складно. Плануємо з вершити роботи до 1 вересня. У будинку будуть створені усі необхідні умови для життя, це світло, опалення, санвузол.Це гарна можливість адже ми є приграничною зоною і багато переселенців, що не мають змоги переїхати у великі міста, знімати житло вони зупиняються на першихзалізничних станціях, зокрема і у нас.


Як додає селищний голова Ігор Гнатуша, допоки буде потреба у такому житлі саме тимчасово переміщеним особам, жити там буде тільки ця група населення. Згодом такий гуртожиток зможуть використовуватися і місцеві жителі із соціально вразливих верств населення. Як варіант гуртожиток у майбутньому будуть знадобиться для тимчасового проживання молодих спеціалістів лікарів, вчителів. У рамках проекту також заплановано ремонт приміщення та заміна вікон у Комиш-Зорянськїй школі. На два проекти у Кубишевському районі виділено 4 млн. гривень. Роботи з ремонту будівель розпочнуться паралельно.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)