Туристична подорож для дітей на Бублику Есть фото

3 Червня в 15:52  0  948

ФоторепортажТуристична подорож для дітей на Бублику

Для дітей обласного центру соціально психологічної реабілітації працівники закладу підготували цікавий захід на лоні природи:туристична гра - подорож “Літо кличе” до Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня.


Завданням дітей було проходження естафет та конкурсів на кожній із встановлених станцій: туристична, медична, музична, спортивна, кулінарна.


Діти не лише справлялися із усними завданнями, а й виконували практичні завдання. Як-то скласти туристичну палатку, розкласти ліки чи приготувати салат із овочів, а ще багато чого корисного дізнались.


Випробували власні сили на спортивній станції. Розділившись на дві команди вміло проходили естафети та здобували перемоги.

 

Грати із найменшими допомагали волонтери благодійної організації “Любов ближнього”. Також підготували малечі конкурси і привезли їм батут.У підсумку всі діти були нагороджені подарунками, грамотами і ...смачним обідом, приготованим на багатті!

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

oez_robota_200Х200_260619_3.jpg

 

oez_robota_200Х200_260619_2.jpg

 

oez_robota_200Х200_260619_1.jpg

 

 

 

Пологи (г.)