Турзліт освітян під гаслом «Ми за туризм, за здоровий спосіб життя» Есть фото

3 Листопада в 15:54  0  599

ФоторепортажТурзліт освітян  під гаслом «Ми за туризм, за здоровий спосіб життя»

Сьогодні, 3 листопада, у приміщенні РЦ «Юність» зібралися представники шкіл району, які провели районний звіт організаторів туристичної та краєзнавчої роботи в школах і в профспілкових організаціях.


На зустрічі освітяни представили презентації зі свого туристичного життя. Виступали з роботами: Сергій Горулько – директор НВК, Юрій Єфремов – вчитель Новокарлівської та Інженерненської шкіл, Юрій Кальченко – вчитель Григорівської школи, Денис Ганенко – вчитель Гуляйпільської школи, Тетяна Матюхіна, Людмила Фенько та багато інших педагогів району, які вже багато років поспіль роблять величезний внесок в розвиток туризму нашого району.


Гостями даного злету були почесні гості: мер міста Юрій Коноваленко, Галина Соловйова – заступник директора комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту, екскурсій учнівської молоді Запорізької обласної ради» та інші. Гості виступили зі своїм словом, привітали освітян з вдалими презентаціями та побажали успіхів та натхнення в роботі.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Наталя НІКІТЧУК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)