Тиждень без батьків та цивілізації Есть фото

20 Червня 2018 15:05  0  2569

Знай нашихТиждень без батьків та цивілізації

Туристична група учнів Пологівського НВК №5 на чолі з керівником - директором Сергієм Горульком та педагогом - організатором Світланою Носко вирушила у 6-денний туристичний похід, який проходив у рамках оздоровчого табору.

 

Туристи потягом дістались до станції Єлизаветівка і вже звідти розпочали рух за запланованим маршрутом від ст. Єлізаветовка - Єлісеєвський кар'єр - с. Салтичія - с. Верхній Токмак - Синя гора - с. Новополтавка - с. Новоказанкувате - с. Трудове - с. Скелювате - с. Новомихайлівка - с. Петропавлівське - с. Басань - с. Пологи.

 

Цей туристичний похід відноситься до 1 категорії складності. Загальну відстань, яку діти разом із керівниками пройшли за період походу, становила сто тридцять один кілометр. Кожного дня за маршрутом туристична група проходила до двадцяти п'яти кілометрів.

 

”Під час походу учні помилуватися красою української природи та відкрили для себе нові цікаві місця для відпочинку”, - розповів керівник туристичного походу та директор Пологівського НВК №5 Сергій Горулько, який був ініціатором турпоходу.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
1
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)