Приз Газети «Голос Гуляйпілля» поїхав до Запоріжжя Есть фото

19 Жовтня в 16:05  0  305

Новини ГуляйполяПриз Газети «Голос Гуляйпілля» поїхав до Запоріжжя

Минулої п’ятниці, 14 жовтня, у спортивному залі Гуляйпільської ДЮСШ відбувся турнір з баскетболу на кубок газети «Голос Гуляйпілля». Баскетболісти Запоріжжя та Гуляйпілля завзято та наполегливо змагались за головний приз.

 

На полі було дійсно гаряче, адже гра була досить напруженою. Але БК «Гуляйполе» трішки не вистачило сил і хлопці поступилось місцем БК «ЗНУ» з рахунком 66 – 92.


Проте без уваги не залишились гравці обох команд. Свої нагороди отримали кращі гравці БК «Запоріжжя» та БК «Гуляйполе». У номінації за версією «MVP» були відзначені Максим Лєдньов (капітан БК «ЗНУ») та Ігор Ціпіньо (БК «Гуляйполе»). У номінації «Mr. Hustle» відзнаку отримали Владислав Шанін (БК «ЗНУ») та Сергій Ярошенко (БК «Гуляйполе»).


Суддя національної категорії Петро Драган, котрий коментував турнір, відзначив хлопців обох команд. На його думку у гравців є гарний потенціал, тож ніколи не потрібно опускати руки, а слід наполегливо, з виснажливими тренуваннями йти до своєї мети.


Організатори турніру сподіваються на те, що подібні заходи стануть щорічними і баскетбол у Гуляйполі процвітатиме надалі.

 

 

Автор: Лілія БІЛА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)