На Пологівщині +480 тестів для діагностування хворих на коронавірус Есть фото Есть видео

10 Квітня в 13:34  0  1811

На районіНа Пологівщині +480 тестів для діагностування хворих на коронавірус

 Сьогодні Пологівську лікарню відвідав Виталій Туринок - голова облдержадміністрації. Посадовець передав на потреби лікарні 480 тестів для діагностування коронавірусної інфекції. Частина з них - 180 шт - передадуть Пологівському ЦПМСД, а тести у кількості 300 шт - для КУ "Пологівська БЛІЛ". Тести було надано Фондом Рената Ахметова.


Віталий Туринок сьогодні зустрівся з міським головою, головою Пологівської РДА, головою районної ради та лікарями. Під час зустрічі почергово обговорювалися найважливіші питання, які стосуються кожної лікувальної ланки окремо. Головний акцент було поставлено на недопущенні розповсюдженні коронавірусної інфекції у Пологівському районі. Голова облдержадміністрації запитав про проблеми, з якими стикається Пологівська лікарня та наголосив на першочерговій необхідності індивідуального захисту лікувального персоналу.

 


Віталій Туринок особисто переговорив з головними лікарям Пологівського ЦПМСД та Пологівської БЛІЛ в рамках робочого візиту.


"Попередні тести, які ми вже маємо, лише діагностують випадок захворювання у занедужавшої людини, а нові тести, які ми отримали сьогодні, як стверджують інфекціоністи, можуть показати наявність коронавірусної інфекції, якщо людина вже навіть перехворіла на неї і на сьогоднішній день є здоровою. Тому рівень діагностики нових тестів є набагато вищим за попередніх. Це дуже тішить лікарів"- коментує головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко.


"До області надійшло всього 30 тисяч таких тестів. Сьогодні їх вже розподілено по всіх опорних лікарнях Запорізької області. "Наразі найголовнішим є відповідальність наших громадян та їхнє здоров'я, яке певним чином залежить від організації лікарської допомоги в районі"- говорить Віталій Туринок.


У загальній кількості Пологівський ЦПМСД тепер має - 228 тестів, а Пологівська БЛІЛ -400. У загальній сумі це 628 тестів.

 

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

20
Супер
17
Сміх
7
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)