Де повинні зберігатися трудові книжки працівників?

8 Грудня 2011 12:33  0  6872

Запитай у "РАЙОНКИ"Де повинні зберігатися трудові книжки працівників?

   Хто вносить записи до трудових книжок працівників, що працюють на умовах трудового договору у фізичних осіб - підприємців? Де зберігаються ці трудові книжки?

 

   Відповідає заступник начальника управління праці та соціального захисту населення - начальник відділу праці Ольга ДЯЧЕНКО:

 

   - Згідно з інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, які працюють на умовах трудового договору у фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності без створення юридичної особи з правом найму та фізичних особіб, які використовують найману працю, пов'язану з наданням послуг, трудові книжки зберігаються безпосередньо у працівників.

 

    Приватні підприємці - фізичні особи роблять записи до трудових книжок працівників про прийняття на роботу та звільнення з роботи відповідно до укладення працедавцями письмових трудових договорів, що зареєстровані в установленому порядку у державній службі зайнятості.

 

   Внесені приватним підприємцем - фізичною особою до трудових книжок трудові записи підтверджуються підписом посадової особи - органом державної служби зайнятості, який зареєстрував трудовий договір і засвідчив його печаткою.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)