Де повинні зберігатися трудові книжки працівників?

8 Грудня в 12:33  0  5078

Запитай у "РАЙОНКИ"Де повинні зберігатися трудові книжки працівників?

   Хто вносить записи до трудових книжок працівників, що працюють на умовах трудового договору у фізичних осіб - підприємців? Де зберігаються ці трудові книжки?

 

   Відповідає заступник начальника управління праці та соціального захисту населення - начальник відділу праці Ольга ДЯЧЕНКО:

 

   - Згідно з інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, які працюють на умовах трудового договору у фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності без створення юридичної особи з правом найму та фізичних особіб, які використовують найману працю, пов'язану з наданням послуг, трудові книжки зберігаються безпосередньо у працівників.

 

    Приватні підприємці - фізичні особи роблять записи до трудових книжок працівників про прийняття на роботу та звільнення з роботи відповідно до укладення працедавцями письмових трудових договорів, що зареєстровані в установленому порядку у державній службі зайнятості.

 

   Внесені приватним підприємцем - фізичною особою до трудових книжок трудові записи підтверджуються підписом посадової особи - органом державної служби зайнятості, який зареєстрував трудовий договір і засвідчив його печаткою.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)