Ми – Лідери галузі!

14 Червня в 11:28  0  2705

Знай нашихМи – Лідери галузі!

ТОВ «ТРК «Славія» визнано одним із найкращих підприємств України

 

Приємною несподіванкою для колективу ТОВ «Телерадіокомпанія «Славія» (в тому числі й газети «Районка») стало офіційне повідомлення про те, що наша організація за результатами ранжування повного переліку підприємств України згідно офіційної статистики, визнана Лідером галузі 2012 року. В результаті загальнодержавного рейтингу підприємств ТОВ «ТРК «Славія» отримало високе визнання і нагороду у вигляді Національного сертифікату і звання «Лідер галузі 2012», а також настінну медаль із золотим нанесенням звання «Лідер галузі 2012».

 

29 травня 2013 року – день, який підприємства України запам'ятали надовго. Адже саме цього дня в Конгресс-холлі Торгово-промислової палати пройшло урочисте нагородження лідерів економіки України. Кращі підприємства нашої держави отримали почесну відзнаку «Лідер галузі 2012»! Серед яких і ми – ТОВ «Телерадіокомпанія «Славія»! За що? За сумою показників фінансово-господарської діяльності: «Прибутковість та ліквідність», «Масштаби виробництва і платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів», «Інвестиційна привабливість».

 

На нагородженні відзначили підприємства, які продемонстрували ефективні економічні показники за підсумками щорічної статистики і протягом усього 2012 року успішно займалися основним видом діяльності.

 

Таким чином ТОВ «ТРК «Славія» посіло:

 

- 4-е місце у TOП-15 підприємств-лідерів Запорізької області, потрапивши у ЗОЛОТО рейтингу;

 

- 47-е місце серед у ТОП-50 підприємств-лідерів України, потрапивши у БРОНЗУ рейтингу.

 

Подія відбулася за підтримки Союзу Національних бізнес-рейтингів, Національних бізнес-рейтингів Росії та України, та підтримки Науково-інформаційного центру статистичних досліджень.

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.) 
Four Seasons Hotel Ritz lisbon provides a Day Trips and excursions Beaches to vineyards See Story.