Чим живуть сьогодні пологівські козаки? Есть фото

4 Червня в 11:59  0  711

У регіоніЧим живуть сьогодні пологівські козаки?

Насиченим на приємні події став суботній день для пологівських козаків. 2 травня “Пологівський козацький полк ім. Івана Богуна” на чолі з отаманом полку Віктором Гонтарем вирушив на славетний острів Хортицю аби стати учасниками козацької Тризни - вшанування пам’яті загиблих героїв - козаків та військовослужбовців. Саме цього дня козаки вшановують подвиги побратимів та поминають тих хто віддав своє життя задля майбутнього існування нашої України. Поїздка відбулась за рахунок районної програми "Національно-патріотичного виховання" та за сприяння головного спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Ангеліни Устименко. Вона та журналісти Газети стали свідками та учасниками цікавого патріотичного дійства.

 

Загалом козаки з 15 областей України зібрались разом у Запоріжжі. Козацька старшина на Всеукраїнському козацькому колі затвердила подальші дії організації, закликали до єдності, відстоювання кордонів та честі неньки України. В козацькі лави записали новоприбулих та відзначили “бувалих” вояків. Всіх присутніх привітала заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень.

 

Районківцям вдалось отримали унікальні світлини зі спуску священного хреста на води Дніпра. У пам'ять про славетні подвиги наших предків козаки пускають за течією прикрашений та викладений свічками дерев'яний хрест. Добре, що традицію Запорізького козацтва підтримують і нині. В такий момент серце наповнюється вдячністю та повагою до воїнів минулого і сьогодення, які боронять Батьківщину від загарбників!

 

Козаки просто випромінювали патріотизм, мужність та загартований дух. Поряд з ними справді почуваєш себе впевнено та захищено! Вразила їх єдність, дружба та вміння знаходити вихід і рішення питань різного плану.

 

Подібні заходи, дотримання традицій та обрядів наших прадідів, пробуджують в нас волелюбний козацький дух! А це доводить, що «козацькому роду нема переводу!”

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)