Квартет "Тріумфал" лауреат І преміі ІІ Всеукраінського конкурсу "Баянне коло на Запоріжжі" Есть фото

24 Квітня в 13:23  0  614

КультураКвартет "Тріумфал" лауреат І преміі ІІ Всеукраінського конкурсу "Баянне коло на Запоріжжі"

Уже вдруге у Запоріжжі, на базі комунального закладу «Запорізьке музичне училище імені П. Майбороди» Запорізької обласної ради відбувається визначна музична подія – другий Всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі». Засновниками цього конкурсу виступають Міністерство культури України, департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, Національна Всеукраїнська музична спілка й комунальні заклади «Запорізьке музичне училище ім. П. Майбороди» та «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

 

Цьогорік до Запоріжжя продемонструвати свою виконавську майстерність завітали біля ста баяністів. Це гості з усіх куточків України – з Луцька, Львова, Харкова, Чернігова, Сум, Генічеська, Поліг та інших міст. При чому, оригінальність цієї музичної події в тому, що на одній сцені грають як юні учні шкіл естетичного виховання, студенти коледжів, музичних академій, так і визнані, професійні виконавці та викладачі.

 

Квартет викладачів Пологівської школи мистецтв "Тріумфал" став лауреатом І преміі "Баянного кола на Запоріжжі"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)