Триместрів у пологівських школах не буде

12 Вересня в 09:40  0  1107

ОсвітаТриместрів у пологівських школах не буде

МОН підготувало та направило в органи управління освіти обласних адміністрацій лист щодо структури 2017/2018 навчального року та навчальних планів. У листі, зокрема, вказано, у межах якого періоду повинен починатися та закінчуватися навчальний рік, скільки мають тривати канікули. Також йдеться про те, хто приймає рішення про запровадження карантину, визначає дату проведення «Останнього дзвоника» та вручення документів про освіту.

 

Згідно з наказом Міністерства освіти, кожен навчальний заклад має право самостійно вирішувати, за якою системою організовувати навчальний процес, тобто школи самі визначають, як буде ділитися навчальний рік – на чверті або на триместри. При цьому, однак, загальна тривалість навчання та канікулярного часу і в тому, і в іншому випадку рівні. Тобто сумарно школярі, що навчаються по чвертях, проведуть за партою рівно стільки ж днів, скільки й ті, хто вчиться по триместрах.


На думку багатьох педагогів, триместри в школі дають можливість зробити навчальне навантаження на школярів більш рівномірним. Суть такого поділу в наступному: навчальний час ділиться не на чотири, як у випадку з чвертями, а на три рівні частини – триместри. Кожен період навчання закінчується відпочинком – як і належить. Канікули по триместрах теж більш рівномірні, тобто тривають однаковий час.


В Пологівському районі цього навчального року триместрів не передбачається. Про це офіційно зазначили у відділі освіти, молоді та спорту Пологівської РДА, де зазначили, що згідно із вимогами ЗУ «Про загальну середню освіту» на канікулярний час виділяється не менше, ніж ЗО календарних днів.


У 2017/2018 навчальному році плануються канікули: осінні - з ЗО жовтня по 5 листопада, зимові - з 29 грудня по 14 січня, весняні - з 26 березня по 1 квітня.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)