“Три інваліди в домі... Як жити, коли опускаються руки?”

20 Серпня в 10:48  0  1575

На районі“Три інваліди в домі... Як жити, коли опускаються руки?”

Так часто ми не звертаємо уваги або оминаємо людей, які через життєві негаразди опинилися у скруті. Хоча в такій ситуації навіть доброзичливе вітання може стати якорем порятунку для тих, хто зневірився. Саме за таких обставин відбулось наше знайомство з Ольгою Іванівною.

 

67-річна Ольга Іванівна (ім'я змінено автором) самотужки піклується про своїх доньку та онуку, обидві інваліди. Перша наша зустріч відбулась посеред вулиці. Жінка мала такий засмучений і розгублений вигляд, що після мого питання “що у вас трапилось” просто розплакалась.

 

На той момент пенсіонерка зовсім зневірилась через проблеми, які спіткали її найрідніших людей.

 

Уродженка Пологівського району, у підлітковому віці поїхала шукати роботу до іншої області. Згодом вийшла заміж, народила доньку Катерину. Дівчинка розвивалась як звичайна дитина, після школи вступила до технікуму, вивчилась та отримала професію технолога харчової промисловості. Але жити повноцінним життям їй не дала спадкова хвороба, яка почала проявлятися згодом. Періодично потребувала стаціонарного лікування, коли вже не могли обходитися без сторонньої допомоги.

 

На той момент зі своїм чоловіком Ольга Іванівна вже розлучилася, тому всі негаразди з дитиною переживала самотужки.

 

“Донька почала стосунки з чоловіком старшим за неї на десять років. Згодом чоловік поїхав на заробітки та зник назавжди. Пізніше донька дізналась, що вагітна. Незабаром народила Віру.

 

Дитина була гіперактивна, але пішла з іншими дітками до дитячого садочка. Я ж робила все можливе, щоб дівчинка почувалася добре.

 

Згодом з дівчатками переїхали до Пологівського району, вже 15 років живемо тут.

 

П'ять класів Віра закінчила у звичайній школі, за станом здоров'я стала інвалідом дитинства. Потребує постійної сторонньої допомоги.

 

Після досягнення повноліття дали групу інвалідності, яка, на жаль, не відповідає реальному стану її здоров'я.

 

За станом здоров'я домашні справи мої дівчата не можуть виконувати. Якщо Катерина хоч інколи підходить до плити, щоб приготувати їжу, то Віра сама себе взагалі не в змозі обслуговувати.

 

Дівчатам своїм бажаю тільки добра. Та найбільше боюся, що їхня хвороба буде прогресувати. Витримувати такі фізичні навантаження мені вже вкрай важко, я й сама хворію. Найбільше боюся, щоб моїх рідних ніхто не ображав.

 

Прошу відгукнутися чуйних людей, які мають можливість надати посильну допомогу ремонтом у будинку чи фінансово. Я не в змозі зробити це власними силами.

 

Онука потребує санаторно-курортної реабілітації, фінансово ми не можемо цього собі дозволити. Дівчина геть розчарувалася в людях. Подруги, які з'являються час від часу, сміються з неї, тільки ранять душу”.

 

Журналісти Газети прийняли пропозицію Олі Іванівни і завітали до оселі. Вражає, як родина із трьох жінок різного покоління вживаються на 19 квадратах житлової площі. Дійсно, будинок терміново потребує ремонту, плитка, якою опалюється хатина, у аварійному стані. Жінка намагається з усіх сил підтримували дім в належному стані, але це їй з кожним роком дається все важче.

 

Пологівці, які мають бажання допомогти нашій героїні, можуть звернутися до редакції Газети або за вказаним номером. За виконану роботу, по можливості, вона зможе заплатити.

 

Номер жінки: 0959373665 або редакції 2-36-76.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
27
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)