Чергова жертва третьої дамби у Бердянську. Цього разу з Більмацького району

25 Липня в 19:43  0  1587

У регіоніЧергова жертва третьої дамби у Бердянську. Цього разу з Більмацького району

Цього року ми часто чуємо про випадки потоплених відпочивальників у Бердянську. Особливо небезпечне місце подій - район третьої дамби мікрорайону АКЗ Бердянська.

 

Днями про сумну звістку заговорили й у сусідньому, Більмацькому, районі. На третій дамбі потонула відпочивальниця з села Благовіщенка. Пенсіонерка кинулась рятувати онуків, яких почало відносити течією в бік відкритого моря, проте саму жінку, за словами очевидців, немов затягло під воду. Дітям люди допомогли дістатись берега, а бездиханне тіло бабусі хвилями згодом прибило до берега.

 

Про загадкове гибле місце пляжу третьої дамби вже серйозно говорять самі ж місцеві. На пляжі табличку поставили з написом “Купатись заборонено”. Та не всі гості курорту знають про загадкову проблему цієї ділянки.

 

Місцеві говорять про недосліджені підводні ями та сильну течію, яка і відносить людей до підводної воронки. За їх словами кожного року тутешні хвилі забирають життя багатьох людей.

 

Отже, не ігноруйте попереджувальних написів. Дотримуйтесь правил безпеки на воді. Бережіть своє життя та життя близьких людей.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)