У Пологах під резервуарами із соляною кислотою терористами було закладено вибухові прилади: як спрацювали спецслужби (ВІДЕО) Есть фото Есть видео

30 Вересня 2020 16:36  0  2131

На районіУ Пологах під резервуарами із соляною кислотою терористами було закладено вибухові прилади: як спрацювали спецслужби (ВІДЕО)

Пологівським відділом УСБУ в Запорізькій області проводилось багатоетапне спеціальне тренування з метою перевірки антитерористичної захищеності об’єктів критичної інфраструктури на території м. Пологи Запорізької області.

 

 

В рамках спеціального тренування, за умов, максимально наближених до реальних із за діянням правоохоронних органів УСБУ та ГУНП Пологівського району, відпрацьовувалися практичні навички членів груп оперативного реагування групи первинного блокування (УПП), групи усунення наслідків (ДСНС) за планом проведення навчань

 

За легендою проведення тренування під резервуарами із соляною кислотою умовними терористами було закладено вибухові прилади.

 

На момент проведення спеціальне тренування було відпрацьовано дві ситуації:

 

перша – перевірено й відпрацьовано першочергові дії співробітників власної охорони, що включає в себе виклик та оповіщення групи первинного реагування; евакуацію працівників підприємства; обмеження доступу сторонніх осіб до тимчасово небезпечної території; час прибуття на місце події підрозділів реагування та забезпечення заходів для відвернення настання негативних наслідків.

 

друга – в разі вибуху чи настання техногенної катастрофи проведено заходи із усунення та нейтралізації витоку хімічно небезпечних речовин на території підприємства та недопущення настання екологічної катастрофи.

 

За результатами проведеного спеціального тренування треба відзначити високу кваліфікацію та професіоналізм всіх його учасників.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
10
Сміх
8
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)